Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

WMG telegraficky

WORLD - Britští Foals vydali desku Life Is Yours. Jedná se o sedmé studiové album této indie rockové formace.
Přidat na Facebook
Australský producent Luude, jenž se nedávno proslavil předělávkou Down Under z repertoáru skupiny Men At Work, se tentokrát zaměřil na někdejší hit Big City Life dvojice Mattafix. Nejen do českého žebříčku nejžádanějších skladeb pronikla balada Glimpse Of Us japonského zpěváka a populárního youtubera známého jako Joji. Zvukově odvážné a zároveň skvělé album Vibes natočil rapper Pain ve spolupráci s drum'n'bass producentem Magentou. Méně informovaným připomeňme, že Magenta produkoval Smackův megahit Další rok. Nigerijský zpěvák CKay, který nedávno oficiálně vydal český remix svého hitu Emiliana, se připomíná novinkou Watawi. Anglií hýbe taneční novinka skotského dua LF System. Skladba Afraid To Feel vede tzv. trending chart, tedy přehled toho, co se s největší pravděpodobností stane příštím hitem. V oficiální britské singlové hitparádě je Afraid To Feel už na čtvrté pozici a v tomto týdnu bude útočit na první místo. Obhájí vítězství Kate Bush, nebo ji vystřídá Drake? Anebo se bude smát černý kůň souboje ze Skotska?

Zdroj: WM ČR
Tina
(Martina )
čtvrtek 30. 6. 2022 08:00
, Martina . 2022. WMG telegraficky. Vychytané.cz. [Online] 30. 6. 2022. [Citace: 29. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14078. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/WMG-telegraficky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.253.6
Serverový čas: neděle 29. ledna 2023 23:25