Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

WMG telegraficky

WORLD - Aussie týpek Oliver Cronin vydal singl Boys Don't Cry, v němž řeší mentální účinky maskulinity na mladé muže i vliv tlaku, který na ně vytváří dnešní společnost.
Přidat na Facebook
Z písničky propojující rap s popem podobným způsobem, jakým činí třeba Post Malone nebo Khalid, je u nás nečekaný hit! S novinkou se hlásí i Gabry Ponte. Po úspěchu skladby Thunder znovu vsází na spolupráci s talentovaným australským producentem s přezdívkou LUM!X. Jejich společný singl se jmenuje We Could Be Together. Na titul prestižního playlistu Equal, ve kterém Spotify dává prostor ženám, a tudíž i na reklamní plochu na Times Square v New Yorku byla nominována Tea Sofia. Zatímco půvabná tvář zpěvačky bude zdobit cover CZ & SK Equal celý červen, playlist otevírá její skladba Lust For Desire. Nostalgické vzpomínání na osmdesátá léta se nevyhnula ani švédské dvojici Jubël, která si do singlu Diamonds pozvala zpěvačku Aleynu Tilki. Kanadské Mother Mother jste mohli vidět coby předskokany Imagine Dragons na obou pražských koncertech. Pětičlenná rocková kapela nyní slaví úspěch po celém světě s písní Hayloft II. Slávy se dočkala po sedmnácti letech existence. Zlatokopkám se na singlu s příznačným názvem Modelína vysmívá Peter Fider a jeho Verona...

Zdroj: WM ČR
Tina
(Martina )
úterý 14. 6. 2022 10:00
, Martina . 2022. WMG telegraficky. Vychytané.cz. [Online] 14. 6. 2022. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14065. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/WMG-telegraficky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 15:32