Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Český projekt Future Friends udělal remix pro světovou hvězdu

ČR - To tu ještě nebylo – český projekt zremixoval hit světové hvězdy. Dvojice Future Friends natočila oficiální taneční verzi singlu Emiliana, který letos v březnu vydal zpěvák CKay.
Přidat na Facebook
Nigerijský hudebník se celosvětově proslavil s písní Love Nwantiti, která dodnes nasbírala více než miliardu přehrání na Spotify a další stovky milionů na ostatních digitálních platformách. Podle statistik na Spotify patří CKay mezi největší globální hvězdy současnosti. České futuristické duo zpěvákovi nabídlo taneční úpravu aktuálního singlu, ten ji přijal a oficiálně vydal! „Dostali jsme možnost zremixovat hit interpreta, který má na Spotify skoro 20 milionů unikátních posluchačů měsíčně. Něco takového se neodmítá,“ komentují to Future Friends, kteří svou identitu skrývají pod maskami robotů. „Přes české zastoupení Warner Music jsme remix poslali managementu zpěváka a ten ji doporučil vydat. CKay je opravdová star, vůbec jsme nečekali, že by se naše nahrávka dostala až k němu. Oficiální vydání remixu je velkou událostí pro celou českou scénu.“ Tvorba lokálních verzí se zřejmě stane běžnou součástí života ve streamingových službách, ojediněle vznikají už dnes. Ed Sheeran například vydal několik verzí singlu 2step s hosty z různých zemí. Remix s českou stopou pro někoho, jako je CKay, lze každopádně považovat za průlomový...Zdroj: WM ČR
Tina
(Martina )
čtvrtek 9. 6. 2022 08:00
, Martina . 2022. Český projekt Future Friends udělal remix pro světovou hvězdu. Vychytané.cz. [Online] 9. 6. 2022. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14061. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cesky-projekt-Future-Friends-udelal-remix-pro-svetovou-hvezdu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 14:35