Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festivalové tipy na středu 1. 6.

ZLÍN - Sedmým dnem končí letošní ročník Zlín Film Festivalu. Jeho návštěvníci tak mají poslední možnost zhlédnout zajímavé filmy nebo se pobavit v zónách s doprovodným programem.
Přidat na Facebook
Zlín Film Festival ve středu oznámí vítězné filmy. Zlatý střevíček převezme také Karel Heřmánek

Na slavnostním galavečeru budou vyhlášeny nejlepší filmy, Zlatý střevíček za přínos kinematografii pro děti a mládež převezme oblíbený český herec Karel Heřmánek. Ceremoniál předání hlavních cen festivalu vítězům mezinárodních soutěží moderuje Jan Čenský. Galavečer živě přenáší ČT art od 20.15 hodin.

Filmový tip na středu

Dvanáctiletý Ebrahim žije se svou matkou a s pěti sourozenci různého věku ve dvoupokojové chatrči uprostřed pouště, daleko od vesnice. Kromě toho, že musí pomoct krmit děti a obstarat jim rodný list, leží mu na bedrech i stavba nového domu. Ten by měl stát ve vesnici, aby už nemuseli stále chodit tam a zpět… Film Asteroid (režie: Mehdi Hoseinivand Aalipour, Írán, 2021, 78 min., věková skupina 10+) hrajeme v Golden Apple Cinema, sál 6, v 15.00 hodin.

Koncert dechového orchestru

Na náměstí Míru zahraje Velký dechový orchestr města Zlína, hudební těleso s více než stoletou historií. Přijďte si poslechnout známé melodie v podání zlínských hudebníků.
Filmy pro teenagery na zámku Svobody

Speciální kolekce TOP TEEN TEN promítá filmy určené zejména pro teenagery v kinosále zámku Svobody. Na programu jsou snímky Psychobitch, Smečka a Malé velké lži. V prostorech Brain VR cinema se mohou diváci pro změnu ponořit do virtuální reality. Ke zhlédnutí jsou animované interaktivní filmy pro děti, VR edukativní a dokumentární projekty, noirová detektivka a projekty tematizující problémy s pandemií Covidu 19.Více na www.zlinfest.czZdroj: Ing. Kateřina Martykánová
Tina
(Martina )
středa 1. 6. 2022 08:30
, Martina . 2022. Festivalové tipy na středu 1. 6.. Vychytané.cz. [Online] 1. 6. 2022. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14057. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festivalove-tipy-na-stredu-1.-6.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 21:23