Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mladí opilci zablokovali chodník v parku

Aneb opilý účastník požáru z Jižních svahů opětovně na scéně jako hlavní hrdina dne ;)
Přidat na Facebook
Hned několik oznámení o pohoršujícím chování skupiny mladých mužů v Centrálním parku na sídlišti Jižní Svahy přijal operační důstojník Městské policie Zlín ve středu 22. října 2008 po čtvrté hodině odpolední. Dotyční měli pokřikovat po kolemjdoucích a bránit jim v průchodu po veřejném chodníku.

Na místo v blízkosti ulice Na Honech III byla vyslána nejprve hlídka Rychlé operativní jednotky MP Zlín a následně další motorizovaná hlídka, neboť chování přítomných bylo poněkud agresivní.
Strážníci zjistili, že se jedná o sedm mladých mužů ve věku 20 – 25 let, u nichž následná orientační dechová zkouška prokázala hodnoty od 0,6 do 2,7 promile v organizmu.

Někteří z nich již nedokázali ani sedět na blízké lavičce a tak se uložili přímo na chodník. Také se na první pohled dalo jen obtížně rozeznat, zda-li jsou někteří z nich prostě jen polití alkoholem na určitých místech, anebo se již stačili pomočit. Až později bylo zjištěno, že se jedná o kombinaci obojího.

I přes tento stav neopomněli opilci strážníkům připomenout, že platí daně a tudíž si mohou dělat co se jim zlíbí. Přítomný 22ti letý muž s 2,4 promile alkoholu v těle, který zřejmě stojí za sobotním požárem panelového domu, hlídkám sdělil, že ani nemají tušení, jakáže je to tragedie, když jim vyhořel byt.

Strážníci jim vysvětlili, že se ve svém názoru poněkud mýlí a zároveň vyjádřili pochopení pro prožité trauma. Obzvlášť když se s dotyčným měli možnost setkat od samotného požáru již několikrát a ani jednou jej přitom neviděli střízlivého – ostatně tolik štěstí neměli ani před či při zmíněném požáru.

Po další „plodné“ výměně názorů se pak méně podnapilým podařilo zvednout ze země své více podnapilé kamarády a svorně se pustili do úklidu rozházených odpadků. Následně dokázala většina z nich místo opustit.

Protiprávním jednáním všech sedmi zúčastněných se nyní bude zabývat Přestupková sekce MP Zlín.

Zdroj: str. Mgr. Pavel Janík, MP Zlín

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 23. 10. 2008 13:30
Prachař, Štěpán. 2008. Mladí opilci zablokovali chodník v parku. Vychytané.cz. [Online] 23. 10. 2008. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1405. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mladi-opilci-zablokovali-chodnik-v-parku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:13