Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tipy z programu Zlín Film Festivalu na pátek

ZLÍN - Druhý den Zlín Film Festivalu přivítá svou Young Star, herce Jana Nedbala, který si zasadí strom do rozrůstající se festivalové aleje v Univerzitním parku.
Přidat na Facebook
Svůj festivalový strom zasadí Young Star Jan Nedbal

Zlín Film Festival přivítá svou Young Star, herce Jana Nedbala, který si zasadí strom do rozrůstající se festivalové aleje v Univerzitním parku. Jan Nedbal na festival přijel s filmem Zpráva, který uvede v sobotu večer.

Jana Nedbala můžete společně s druhou letošní Young Star, herečkou Brigitou Cmuntovou, potkat v pátek i ve Festival Café na náměstí Míru v 16 hodin nebo na červeném koberci před Kongresovým centrem v 18 hodin. Brigita Cmuntová pak ještě večer uvede film Město na řece.
Filmový tip na pátek

Chilská režisérka Claudia Huaiquimilla se do Zlína vrací se svým dalším filmem Sny mých bratrů (My Brothers Dream Awake). V roce 2017 se zlínskému publiku představila debutem Ve špatné společnosti, jehož hlavního představitele Andrewa Bargsteda obsadila znovu i v novém snímku. Dva bratři, jedno nápravné zařízení v Chile a nespočet snů místních chovanců. Tragická událost z ústavu v Puerto Montt inspirovala Claudiu Huaiquimillovou k napsání scénáře o ztracené dospívající generaci v pokřiveném chilském sociálním systému.

Film Sny mých bratrů (režie: Claudia Huaiquimilla, Chile, 2021, 85 min., věková skupina 15+) hrajeme v Golden Apple Cinema, sál 6 v 17.30 hodin.


Koncert skupiny Čechomor

Na platformě 14|15 Baťova institutu bude koncertovat kapela Čechomor. Její vystoupení začíná ve 20 hodin a na něj naváže Festivalová party s Golden Delicious, kde se kromě hudby můžete těšit na světelnou show a videomapping. Koncerty jsou součástí oslavy 30 let Kovárny VIVA, generálního partnera Zlín Film Festivalu.

Její oslavy si můžete užít i přes den na náměstí Míru, kde najdete soutěž o nejkreativněji ozdobené papírové auto, Bike show Pepy Dresslera, rodinnou hudební show Mlsotkové, zmrzlinu od robota pro děti, fotokoutek a další zábavu.
Virtuální realita na zámku Svobody

S virtuální realitou se mohou návštěvníci zóny zámku Svobody setkat hned třikrát.

AV MEDIA EVENTS v 1. patře zámku nabízí možnost vyzkoušet si vystupování v opravdovém studiu nebo natáčet před green screenem, práci s profesionální kamerou, špičkovým osvětlením nebo ozvučením.

BRAINZ VR CINEMA, také v 1. patře zámku, promítá to nejnovější z celosvětové současné VR produkce napříč několika žánry: interaktivní animované filmy pro děti, VR edukativní a dokumentární projekty, detektivka, projekty tematizující problémy s pandemií covidu 19.

A v parku je od pátku do neděle otevřená Herní zóna LanCraft s populárními e-sportovními i jinými tituly, špičkovými počítači, konzolemi, virtuální realitou a soutěžemi, ve kterých budete moci poměřit svůj skill s dalšími hráči a odnést si některou z lákavých cen.


Více informací a kompletní program na www.zlinfest.cz

Zdroj: Kateřina Matykánová
Tina
(Martina )
pátek 27. 5. 2022 06:00
, Martina . 2022. Tipy z programu Zlín Film Festivalu na pátek. Vychytané.cz. [Online] 27. 5. 2022. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14047. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tipy-z-programu-Zlin-Film-Festivalu-na-patek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 15:47