Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

David Guetta hraje detektiva hledajícího pravdu

WORLD - Francouzský producent nedávno vydal nový singl Crazy What Love Can Do, v němž se jako vokalistky střídají Becky Hill a Ella Henderson.
Přidat na Facebook
Nyní ke skladbě zveřejnil epický klip. Video se natáčelo v Barceloně a Miami a režisér Michael Holyk (Noir Production) ho pojal jako upoutávku na akční béčkový film nabízející směs napětí, romantiky a násilí. V centru dění jsou pochopitelně všichni interpreti podílející se na nahrávce. Zatímco David Guetta v roli detektiva hledá pravdu, obě zpěvačky se jako nerozlučné přítelkyně rozhodnou pro velkou životní změnu. Singl je aktuálně na sedmnácté pozici v britské hitparádě, další úspěšné kolabo má Guetta jen o několik příček níže. Těsně za nejlepší dvacítkou figuruje jeho nedávná spolupráce s Joelem Corrym. Připomeňme také, že hudebník v minulých týdnech sklízel ovace i na pódiích - představil se na tanečním Ultra Festivalu na Floridě a v Las Vegas jako rezident odstartoval klubovou sezónu v Encore Beach Club...Zdroj: WM ČR
Tina
(Martina )
středa 4. 5. 2022 08:00
, Martina . 2022. David Guetta hraje detektiva hledajícího pravdu. Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2022. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14029. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/David-Guetta-hraje-detektiva-hledajiciho-pravdu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 01:24