Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

EVA BUREŠOVÁ se v klipu Noční nebe převlékla do fantasy kostýmu

ČR - Zpěvačka a herečka EVA BUREŠOVÁ nedávno vydala nový singl Noční nebe. Nyní k němu zveřejnila i videoklip inspirovaný filmem Valerian a město tisíce planet. Příběh milenců v intergalaktickém baru, kam se chodí bavit postavy v cosplay kostýmech, natočil režisér Štěpán Bárta.
Přidat na Facebook
Skladbu produkoval hudebník Robin Mood, s nímž si Eva vyzkoušela spolupráci už loni na úspěšném singlu Jsme jaký jsme. “Známe se dlouho, ale příležitost natočit společně písničku se naskytla až během pandemie. A protože šlo všechno skvěle a ve studiu nás to spolu bavilo, slibili jsme si, že se tam co nejdřív vrátíme,” vzpomíná Eva Burešová. Skladatel a kytarista Robin Mood, jehož kariéru lemují hudební setkání s Markem Ztraceným, Xindlem X nebo Michalem Pavlíčkem, napsal písničku Noční nebe přímo pro ni. I proto v ní zpěvačka zní působivě a velmi přirozeně. “S Evou je radost pracovat, dokáže se uvolnit a zbytečně se nepředvádí. Umí perfektně vycítit, co písnička potřebuje,” pochvaluje si producent.S nápadem natočit klip ve stylu Bessonova filmu s využitím fantasy kostýmů přišla sama zpěvačka: “Měli jsme několik scénářů a hledali zajímavé místo, kde by se dalo točit. Někdo nám doporučil bar Yalta a to nás inspirovalo. Oslovili jsme cosplayery a do kostýmů oblékli i své známé!”

Zdroj: WM ČR
Tina
(Martina )
pátek 29. 4. 2022 08:00
, Martina . 2022. EVA BUREŠOVÁ se v klipu Noční nebe převlékla do fantasy kostýmu. Vychytané.cz. [Online] 29. 4. 2022. [Citace: 7. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14024. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/EVA-BURESOVÁ-se-v-klipu-Nocni-nebe-prevlekla-do-fantasy-kostymu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.237.27.159
Serverový čas: pátek 7. října 2022 20:29