Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Let It Roll představuje kompletní lineup

ČR - Český festival Let It Roll, který se skuteční v termínu 4. až 6. srpna 2022 na letišti v Milovicích, už zná kompletní lineup.
Přidat na Facebook
Headlinerem tohoto největšího drum and bassového festivalu světa bude v roce 2022 australská hudební skupina Pendulum, kterou doplní celá řada dalších zahraničních hvězd jako například Hybrid Minds, Sub Focus, Dimension, Wilkinson nebo nově ohlášené duo Delta Heavy. Letošní ročník bude navíc ve znamení oslav!

Let It Roll totiž právě letos oslavuje 20 let své existence. První ročník si odbyl svou premiéru v pražském klubu Mlejn už v roce 2002. A jak se sluší a patří, tohle jubileum letos pořadatelé pořádně oslaví společně se svými příznivci! Návštěvníci se tak můžou těšit na pořádnou jízdu. Let It Roll 2022 bude opět, jak bylo v dobách před pandemií zvykem, nabitý plejádou nejzářivějších hvězd drum & bassového nebe, plný skvělých zahraničních DJs a producentů, a také přehlídkou vybraných zástupců české a slovenské scény. A kdo že s ním dvacáté narozeniny oslaví?

Vypisovat všechny, kteří zaujmuli svá místa na plakátě, by bylo na dlouho. Pojďme si tedy zmínit alespoň pár z nich - dřív, než se sami pustíte do hledání svých oblíbenců v seznamu čítajícím desítky jmen. K již oznámeným vystupujícím nyní přibyli také vyhlášení mistři svého řemesla za mixem jako DJ Marky či Friction. Fanoušci energického melodického drum & bassu zaplesají nad jmény jako Culture Shock, Delta Heavy, Matrix & Futurebound nebo aktuální australský objev Luude. Neurofunkovou smršť rozpoutají Eatbrain League, Magnetude, Mefjus, State Of Mind, Synergy a další. V souvislosti se stage takeovery také přibyla celá řada jmen reprezentujících labely Hospital Records a 1985 Music.

Sluší se zmínit také silná sestava českých a slovenských producentů a DJs, která je letos nabitější než kdy dřív! Posuďte sami - A-Cray, B-Complex, Changing Faces, Forbidden Society, Holotrope, Kutlo, Madface, Magenta, QO, Rido, Ripple, Simple Souls, Symplex, Trilo a ani další nebudou na Let It Roll 2022 chybět!

Všechny informace o festivalu jsou dostupné na oficiálních webových stránkách www.letitroll.cz
Tina
(Martina )
pátek 8. 4. 2022 09:00
, Martina . 2022. Festival Let It Roll představuje kompletní lineup. Vychytané.cz. [Online] 8. 4. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14001. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Let-It-Roll-predstavuje-kompletni-lineup
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 14:48