Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

WM novinky

WORLD - Producenti Joel Corry a David Guetta zveřejnili videoklip ke skladbě What Would You Do?, kterou jsme vám představili před týdnem.
Přidat na Facebook
Zpěvák a producent A7S, jehož můžete znát díky hitům Your Love (9PM) nebo Breaking Me, se na novince On & On spojil s britským hudebníkem vystupujícím jako S1mba. Bronzová Slavice a hvězda televizních seriálů Eva Burešová vydala singl Noční nebe v produkci Robina Mooda. V klipu inspirovaném Bessonovým filmem Valerian a město tisíce planet se převlékla do fantasy kostýmu. I českým TikTokem rezonuje skladba Thinking With My Dick, kterou Kevin Gates původně zařadil na desku Stranger Than Fiction z roku 2013. Před dvěma roky vyšlo jedno z nejdůležitějších popových alb posledních let Future Nostalgia. Zpěvačka Dua Lipa za desku obsahující hity Don't Start Now, Physical, Levitating nebo Love Again získala řadu ocenění včetně Brit Awards a Grammy. Americká indie rocková skupina Wallows vydala album Tell Me That It's Over, kde najdete i písničku At The End Of The Day. Kapelu nejvýrazněji proslavila série Netflixu nazvaná 13 Reasons Why, kde se objevila její skladba Are You Bored Yet? a kde jednu z hlavních rolí ztvárnil zpěvák Dylan Minnette (zahrál si i v řadě dalších seriálů, např. Chirurgové, Útěk z vězení, Ztraceni)...

Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
úterý 5. 4. 2022 08:00
, Martina . 2022. WM novinky. Vychytané.cz. [Online] 5. 4. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14000. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/WM-novinky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 14:00