Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Další český DJ ze Zlína residentem v čínském clubu YES

DJ Tuta, který hraje pod agenturou Clublife Promotion a přistál v září na mezinárodním letišti v HongKongu. Stalo se tak po velmi dlouhém a náročném vyjednávání s Čínským Clubem YES, kde působí také DJ Milhaus, který není pro vás žádnou neznámou. A co tam dělají? Že by pověstné asiatky? ;)
Přidat na Facebook
Tuta by se měl podle oficialních zpráv zdržet v clubu YES do 3.11., ale také není vyloučeno, že Milhausovi se podaří kontrakt s Tutou prodloužit o další měsíce. Tuta má za sebou první dny hraní a společně s Milhausem zde dokázali jejich kvality, na které jsme byli zvyklí v jejich společných vystoupení u nás. Svým kvalitním výběrem muziky každý večer naplní tento SUPER YES CLUB a místní klubeři si užívají párty naplno. Hrávají společně pět dnů v týdnu a každý den hrávají čtyř hodinový set. V pátek 22.09.2006 vystoupili v klubu YES společně s německým djem Ronski Speedem.

Také je v jednání megastar z UK, ale o tom Vás budeme dále informovat. V přípravách máme také fotoreport a společný rozhovor s Milhausem a Tutou. V těchto dnech vydávají v Číně společný promo set specialně namixovaný pro SUPER YES CLUB. Do budoucna je také připraven LIVE záznam ze společného vystoupení, který bude vysilán na Radiu Zlin v tanečním pořadu Marcuse Coopera -Style Clubbing, který je vysílán každý pátek.

Připravujeme s DJ Milhausem a DJ Tutou exkluzivní rozhovor, máte se na co těšit!! ;)

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 11. 10. 2006 08:00
Prachař, Štěpán. 2006. Další český DJ ze Zlína residentem v čínském clubu YES. Vychytané.cz. [Online] 11. 10. 2006. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=140. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-cesky-DJ-ze-Zlina-residentem-v-cinskem-clubu-YES
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 19:17