Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Holy Goof s odzbrojujícím úsměvem roztančí Roxy

PRAHA - S odzbrojujícím úsměvem na tváři, Holy Goof roztáčí adrenalinem nasáklou směs houseu, garage a grimeu. Zní přímočaře a těžce, přitom energicky a hravě.
Přidat na Facebook
yrůstal na hip hopu, Helter Skelter, závodně boxoval. Říká se, že jednou prodal svou sbírku desek, nakonec ovšem tvorba hudby vyhrála. Vystoupení v Boiler Roomu označuje za zlomový moment, od té doby si zahrál na Coachelle či Glastonbury, spolupracoval s řadou špičkových tvůrců (DJ Zinc, Jauz, Notion) a remixérů (Tiësto, Post Malone, Martin Garrix, Khalid). Pod hlavičkou londýnského Fabricu vypustil vlastní mix a dále vydává pod svým labelem HGMusic.

Holy Goof, neboli svatý blázen, není žádný kněz ani nic takového – když v roce 2015 začínal, chtěl akorát originální a lehce dohledatelné jméno. Teď se o něm mluví jako o lídru současného bass houseu a jeho jméno je na scéně nezaměnitelné.

„Vždycky jsem dělal jen to, co jsem chtěl,” říká britský producent a DJ, který dostal rave ze sklepa do undergroundového mainstreamu. Do Prahy se vrací s plánem roztančit plnou Roxy.Zdroj: Roxy
Tina
(Martina )
pátek 18. 3. 2022 08:00
, Martina . 2022. Holy Goof s odzbrojujícím úsměvem roztančí Roxy. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13988. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Holy-Goof-s-odzbrojujicim-usmevem-roztanci-Roxy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 14:49