Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Největší festival v ČR Beats for Love, se vrací ve velkém stylu

OSTRAVA - Po dvou letech koronavirových omezení se fanoušci největšího elektronického festivalu v Česku a na Slovensku Beats for Love dočkají jeho velkolepého návratu! Pořadatelé ohlašují jednu zahraniční hvězdu za druhou a slibují nejsilnější line up v historii. V létě se tak v ostravských Dolních Vítkovicích představí více než 400 vystupujících z celého světa, kterým bude vévodit nejlepší DJ planety, Armin van Buuren z Nizozemska.
Přidat na Facebook
Armin van Buuren je historicky bez pochyb nejpopulárnější DJ světa. Tento nizozemský rodák, který je také velmi úspěšný producent, se etabloval jako jeden z průkopníků stylu trance. Je pětinásobný vítěz prestižní ankety DJ MAG Top 100 DJs, kterou opanoval v letech 2007 - 2010 a vyhrál ji také v roce 2012. Nikdo jiný v této anketě nezískal více vítězství než on.

Ve výčtu obrovských jmen světové hudební scény, která vystoupí na největším pódiu Beats for Love, to ale nekončí pouze tímto jménem. Dále vystoupí mega star Alan Walker, který na festivalu v roce 2018 předvedl neskutečnou show. Chybět nebude ani autor takových hitů jako “Are you with me”, “Reality” nebo “Melody” Lost Frequencies, australská megastár Timmy Trumpet, který je aktuálně 9 nejoblíbenějším DJem planety, německý hitmaker Alle Farben, který potěší fanoušky v sobotu již v odpoledních hodinách, unikátní rakouské drum and bassové producentské duo Camo & Krooked, populární psytrance projekt z Izraele Vini Vici, jedno z největších jmen světového drum and bassu Andy C, fenomenální hip-hopový projekt z Nizozemska Dope D.O.D, anglický drum and bassový hitmaker Sub Focus nebo live projekt z Velké Británie Modestep!

Další pódia budou hostit více než 70 zahraničních umělců, kteří jsou špičkou svého oboru.

Vystoupí takové jména jako Lucas & Steve, Billx, Black Sun Empire, Matador, The Cube Guys, Agressor Bunx, Mayor Levi, Buunshin, Wehbba, Matador, showcase známých projektů Drumsound & Bassline Smith a Tantrum Desire pod názvem Technique International Sound, Sonny Wharton, Dave Clarke, Teenage Mutants, Roller, Zardonic & Fickle6 a spousta dalších. Na obrovský seznam umělců, kterých pořadatelé slibují pro letošní rok více než 400, se neustále připisují další jména ze světa elektronické hudby.

Organizátoři Beats for Love, který v roce 2019 hostil během čtyř dnů více než 150 tisíc návštěvníků v oblíbené festivalové oblastí Dolních Vitkovic, pevně věří, že se festival uskuteční v plném rozsahu, a možnost, že by se festival neuskutečnil, si vůbec nepřipouštějí.

Vstupenky, které si fanoušci zakoupili na Beats for Love 2020 nebo 2021, který se z důvodů koronaviru musel přesunou na letošní rok, jsou stále v platnosti. Předprodej vstupenek probíhá na oficiálním webu festivalu www.b4l.cz/cs/vstupenky nebo v prodejní síti Ticketstream.

_______________________

Aktuálně zveřejněná jména: Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Timmy Trumpet, Vini Vici, Alle Farben, Andy C, Billx , Black Sun Empire, Camo & Krooked, Dave Clarke, Dope D.O.D., Fernanda Martins, Lucas & Steve, Matador, Modestep Live, Rooler, Sub Focus & ID, Agressor Bunx, Artento Divini, Beatman & Ludmilla, Buunshin, Emma Clair, Maor Levi, Myon, René LaVice, Simo Lorenz, Sonny Wharton, Spektre, Teenage Mutants, Technique International Sound, The Cube Guys, Wehbba, Wolfgang Lohr, Zardonic & Fickle6

Zdroj: Tým B4L
Tina
(Martina )
středa 2. 3. 2022 08:00
, Martina . 2022. Největší festival v ČR Beats for Love, se vrací ve velkém stylu. Vychytané.cz. [Online] 2. 3. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13972. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejvetsi-festival-v-CR-Beats-for-Love,-se-vraci-ve-velkem-stylu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 15:18