Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Znojmo: čtvrteční Koncert pro Ukrajinu přispěje lidem v tísni

ZNOJMO - Za několik málo dní, ve čtvrtek 3. března v 19 hodin se Městské divadlo ve Znojmě otevře pro všechny, kteří chtějí pomoct Ukrajině. Výtěžek ze vstupného koncertu Tanečního orchestru Onkels a Cimbálové muziky Antonína Stehlíka zamíří na transparentní účet organizace Člověk v tísni.
Přidat na Facebook
Stejně jako na dalších místech České republiky se tak i ve Znojmě uskuteční benefiční koncert, kdy plná výše vstupného poputuje charitativní organizaci. „Veškeré vybrané prostředky ze vstupného zamíří do sbírky Člověk v tísni SOS Ukrajina. Spolu se spolkem JazzFest Znojmo jsme vybrali organizaci, která humanitární pomoc na Ukrajině poskytuje už od roku 2014, a díky těmto zkušenostem dokáží zajistit dlouhodobou pomoc dodávkami potřebného materiálu a zejména potravin,“ komentuje František Koudela, ředitel Znojemské Besedy.

Hodina a půl programu se ponese výběrem lidových písní, české a světové hudby spojené s důležitými historickými událostmi. „Můžeme prozradit, že uslyšíte skladby Vladimíra Mišíka, ale i revoluční písně Petra Nováka nebo Michala Prokopa. Interpretačně bude koncert velmi pestrý, protože se na podiu sejdou dvě žánrově rozdílné uskupení v zástupu folklóru a popové taneční hudby,“ přiblížil dramaturgii Karel Semotam ze Znojemské Besedy.

Vstupenky jsou v prodeji V Turistickém informačním centru na ulici Obrokova a na portálu www.vstupenkyznojmo.cz Částkou 300 Kč za vstupenku tak přispějete těm, kteří kvůli válečnému běsnění na Ukrajině pomoc potřebují.

Děkujeme spoluorganizátorovi spolku JazzFest Znojmo, všem zúčastněným interpretům a společnosti SANDL.cz, kteří se vzdali veškerých nároků na honoráře.

Více informací o charitativní organizaci Člověk v tísni se můžete dočíst na www.clovekvtisni.cz

Zdroj: Znojemská Beseda
Tina
(Martina )
úterý 1. 3. 2022 17:00
, Martina . 2022. Znojmo: čtvrteční Koncert pro Ukrajinu přispěje lidem v tísni. Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13971. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Znojmo:-ctvrtecni-Koncert-pro-Ukrajinu-prispeje-lidem-v-tisni
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 14:25