Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Budoucnost podle Bastille

WORLD - Napříč minulou dekádou čtveřice Bastille formovala svůj unikátní popový zvuk – bohatý, melancholický, maskující bezútěšnou realitu – jen málokteré britské formaci se podařilo spojit s posluchači po celém světě tak, jako se to povedlo uskupení kolem frontmana Dana Smithe.
Přidat na Facebook
a úspěch singlů jako Pompeii nebo Happier (ft. Marshmello) teď navazují svou doposud nejambicióznější koncepční nahrávkou Give Me The Future tematizující technologické možnosti budoucnosti i odvrácenou stranu života online.

„Zákeřné technologické korporace. Mizející hranice mezi reálným a virtuálním světem. Perfektní A.I. partneři. Stačí se připojit a prožít potěšení a nekonečné množství útěku od reality. Sci-fi budoucnost, ve které žijeme už dnes..“ Těmito slovy Bastille uvozují své právě vydané čtvrté album Give Me The Future. Na provokativní taneční nahrávce oceňují možnosti budoucnosti, stejně tak poukazují na její dystopické varianty.

Album vzniklo během karantény a sám Smith práci na něm komentuje následovně: „Právě tohle podivné období, kdy byli všichni přilepení ke svým monitorům, mě k tomuhle tématu inspirovalo. Najednou bylo i pro mě těžké rozeznat co je a už není reálné. Nacházíme se v éře, kdy je jednoduché cokoliv padělat. Fake news jsou všude kolem nás a světoví lídři nám lžou v přímém přenosu.. Na druhé straně si každý můžeme vybrat, kým být, jak vypadat. Vymazat svojí minulost a chovat se podle toho nebylo nikdy jednodušší.“

V Malé sportovní hale se Bastille představí 23. listopadu 2022.


Zdroj: FOURCE
Tina
(Martina )
úterý 1. 3. 2022 08:00
, Martina . 2022. Budoucnost podle Bastille. Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13968. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Budoucnost-podle-Bastille
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 13:32