Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Muži někdy slyší jenom Bla Bla Bla

ČR - Matej Smutný se novým singlem Words U Say omlouvá ženám za to, jak málo informací občas muži zvládnou zpracovat.
Přidat na Facebook
Zpěvák Matej Smutný vydává Words U Say, první singl z připravovaného debutového alba, které vyjde ještě v tomto roce.

„Muži někdy slyší jenom Bla Bla Bla“ Směje se slovenský zpěvák a skladatel Matej Smutný. „Chtěl jsem se skladbou omluvit všem ženám za to, že chlap má toho někdy v hlavě tolik, že už nemá kapacitu na to, aby poslouchal každou větu od svojí partnerky, přítelkyně, ženy ...“ dodává.

Hlavní ženské role ve videoklipu s nadmíru upovídanou přítelkyní se ujala finalistka Miss Slovensko 2021 a několikanásobná mistryně v karate Lujza Kalčok. „Jsem velmi ráda, že jsem se mohla podílet na dotvoření a přiložit ruku k dílu. Words U Say podle mně dosahuje světové úrovně a nese v sobě i velmi hezký odkaz, který je zachytitelný jen když se nad sklabou zamyslíme trochu hlouběji.“ Tvorbou videoklipu Matej pověřil Robo Bošeľa z Môlča records.

Words U Say je dost možná první slovenská nahrávka, která vznikla v momentálně nejpokročilejším zvukovém formátu Dolby Atmos. „Formát Dolby Atmos přináší úplně nový rozměr poslechu hudby. Po několika desetiletích vylepšování stereo zvuku nakonec přišla revoluce, která nám umožňuje poslouchat hudbu tak, jako bychom byli přímo v ní. Je to úžasný poslech.“ Matej singl složil a natočil v osvědčené spolupráci s producenty z Gilkicker Productions.Zdroj: Warner Czech Republic s.r.o.
Tina
(Martina )
pátek 11. 2. 2022 13:00
, Martina . 2022. Muži někdy slyší jenom Bla Bla Bla. Vychytané.cz. [Online] 11. 2. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13950. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Muzi-nekdy-slysi-jenom-Bla-Bla-Bla
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 14:38