Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HakelBand – klipem na pomoc!

ČR - Královéhradecká rocková skupina HakelBand je unikátním důkazem toho, jak důležité je mít v zaměstnání fajn kolektiv a parťáky.
Přidat na Facebook
Zaměstnanci společnosti Hakel si spolu se svým šéfem Pavlem Hudcem založili kapelu.Za pouhé čtyři roky své existence si nejen v Královéhradeckém kraji získali velkou řadu fanoušků a můžete je vidět na spoustě hudebních akcí.Hakelband pokřtí 12. února 2022 v rockovém AC klubu své debutové album Moucha v pivu k singlu Propast spatří světlo světa i nový videoklip, jenž se natáčel v Hradci Králové na Bílé věži, která je symbolem města.

Jako poděkování za velkou podporu svých regionálních fanoušků se skupina HakelBand a společnost Hakel s.r.o. rozhodly svojí hudbou pomáhat. Jako první charitativní projekt zvolily podporu speciální mateřské školky, základní školy a střední školy Prointepo, jež jako jediná škola v regionu zajišťuje péči i vzdělání dětem s tělesným nebo kombinovaným postižením. Prointepo svoji renovaci a zkvalitnění hradí z příspěvků sponzorů a dárců.

Prostřednictvím kapely HakelBand může teď pomáhat úplně každý, stačí jen zhlédnout videoklip. Počet zhlédnutí totiž určí finální částku peněžního daru od společnosti Hakel spol. s r.o.

„Po celou dobu podnikání se snažím pomoci lidem, kteří to potřebují. Spolek Prointepo mě požádal o finanční dar, jenž přispěje na nákup pomůcek pro nemocné a postižené děti. Rozhodli jsme se jim nejen pomoci, ale zvýšit povědomí o jejich práci právě díky této akci,“ uvedl Pavel Hudec, jednatel společnosti a člen kapely Hakelband.

Zdroj: Martina Jablanovská
Tina
(Martina )
úterý 8. 2. 2022 08:00
, Martina . 2022. HakelBand – klipem na pomoc!. Vychytané.cz. [Online] 8. 2. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13942. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HakelBand-–-klipem-na-pomoc!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 14:24