Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Do Prahy přijedou The Luka State

PRAHA - The Luka State mají solidně nakročeno k tomu, aby se stali další hvězdnou britskou kytarovkou. Svůj zápal pro věc a odhodlání vtiskli i do svého loňského debutu Fall In Fall Out.
Přidat na Facebook
Ostatně nezastavila je ani pandemie a vlna opatření, když během loňského roku stihli odehrát desítky koncertů. Na své první velké evropské turné se ale teprve chystají – a jejich čas právě nastává. V pražském klubu Bike Jesus vystoupí 5. května 2022.

Ani během pandemie formace nepřestala skládat nové písně. Starší singly se stále objevují v playlistech vlivných rádií jako BBC 6 nebo Radio X, teď ale svou frustraci ze současné situace vypsali do čerstvé skladby Oxygen Thief. The Luka State se proslavili hymnickým rock’n’rollem s nemalou dávkou drzosti, na novince se více než dříve opřeli do divokého punkového zvuku, který znovu nabírá na oblibě nejen na ostrovní scéně. Zpěvák Conrad Ellis ke skladbě dodal: „Oxygen Thief se nedrží zpátky a rovnou všechny posluchače přimáčkne ke zdi, je kombinací smutku a vzteku, která vás sežvýká a vyplivne.“

Conrad Ellis a baskytarista Sam Bell spolu skládají hudbu od dvanácti let, založit kapelu byla jediná možná reakce na nudný život v malém městě Winsford, které je známé pro svůj solný průmysl a silnou dělnickou třídu: „Jsme doslova solí naší země, jediná možnost, jak odsud vypadnout, bylo začít hrát fotbal nebo založit rockovou kapelu,“ dodává Conrad.

První singl vydali The Luka State už v roce 2013 a magazín Clash hned vyzdvihoval jejich epické kytary. V roce 2015 absolvovali společnou tour s One Night Only. Fotbalový svět je ale úplně neopustil, píseň Bring This All Together se dostala na soundtrack populární hry Dream League Soccer 2018. Svůj očekávaný debut začali nahrávat za pomoci producenta Alana Mouldera (U2, Arctic Monkeys) ve stejném roce, na vlastní značce se jim jej podařilo vydat až minulý rok.

Zdroj: FOURCE
Tina
(Martina )
pátek 28. 1. 2022 08:00
, Martina . 2022. Do Prahy přijedou The Luka State. Vychytané.cz. [Online] 28. 1. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13938. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Do-Prahy-prijedou-The-Luka-State
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 15:01