Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Stará škola, současný zvuk – Denzel Curry přijede do Prahy

PRAHA - Americký rapper Denzel Curry spojuje jako jeden z mála flow staré rapové školy s aktuálními trapovými beaty. Svou elektrizující živou show předvede ve své nejlepší formě v Praze na turné k novému albu Melt My Eyez See Your Future, na které teď láká prvním singlem Walkin s futuristicko-westernovou stylizací.
Přidat na Facebook
Denzel Curry v Praze vystoupí 16. května v Malé sportovní hale v Holešovicích, spolu s ním se představí i vycházející hvězdy Kenny Mason a PlayThatBoiZay.

Track Walkin vyšel společně s epickým videem režírovaným Adrianem Villagomezem. Ve vizuálu Curry prochází vesmírnou pouští a v závěru se potkává s antagonistou ztvárněným legendárním westernovým hercem Johnem Waynem. Skladbu produkoval Banx (Jorja Smith, J. Cole) a jedná se o jeden z nejdynamičtějších tracků vůbec, který skvěle uvozuje celé album i novou éru v kariéře amerického hudebníka. Ten se s koncem roku 2021 rozhodl ukončit své období plné altereg a postav: „Mám rád tradiční hip hop, drum and bass, trap i poezii. Všechno se to snažím zkombinovat dohromady spolu s jazzem, který hrál neustále u nás doma, když jsem byl ještě dítě. Na tomhle albu se ze sebe snažím dostat vše, čemu jsem se na deskách TA13oo a Imperial vyhýbal, protože jsem trpěl depresemi a problémy se vztekem,“ prozradil Curry.


Zdroj: FOURCE
Tina
(Martina )
úterý 25. 1. 2022 10:00
, Martina . 2022. Stará škola, současný zvuk – Denzel Curry přijede do Prahy . Vychytané.cz. [Online] 25. 1. 2022. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13935. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stara-skola,-soucasny-zvuk-–-Denzel-Curry-prijede-do-Prahy-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 17:55