Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Karel Roden odhaluje dávný zločin v thrilleru Promlčeno

ČR - Filmový thriller Promlčeno, ve kterém Karel Roden v hlavní roli odhaluje dávný zločin, vstoupí do českých kin 28. dubna 2022.
Přidat na Facebook
Snímek režiséra Roberta Sedláčka otevírá téma promlčených trestných činů, a ještě před českou premiérou získal několik ocenění na zahraničních filmových festivalech včetně ceny na festivalu New York Indenpendent Cinema Awards, kterou obdržel právě Karel Roden. V dalších rolích se představí Barbora Bočková, Igor Bareš, Vilma Cibulková, Denisa Barešová nebo Vladimír Kratina. Tvůrci představují první záběry z filmu.

Karel Roden se v roli záhadného muže Radka vrací po dvaceti letech na pár hodin do Prahy, aby zde nalezl jistou mladou ženu a vypořádal se s minulostí. V pátrání mu pomáhá rozhlasová moderátorka, která jeho příběh dostane do svého živě vysílaného pořadu. Během Radkova vyprávění je pak do pochmurného příběhu vtažena nejen ona, ale i pražská kriminálka a další aktéři dlouho zapomenutých událostí. „Ve filmu je motiv krimi, záhada, emoce a překvapivé rozuzlení. Tedy vše, co má obsahovat dobrý thriller,“ uvádí režisér Robert Sedláček.

„Scénář jsem přečetl jedním dechem. S Robertem Sedláčkem jsme už dlouho mluvili o nějaké spolupráci a nakonec se to shodou náhod povedlo,“ říká představitel hlavní postavy Karel Roden.

Zdroj: Bontonfilm
Tina
(Martina )
úterý 18. 1. 2022 08:00
, Martina . 2022. Karel Roden odhaluje dávný zločin v thrilleru Promlčeno. Vychytané.cz. [Online] 18. 1. 2022. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13932. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Karel-Roden-odhaluje-davny-zlocin-v-thrilleru-Promlceno
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 21:15