Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Virální rapper a vizuální umělec Aries přijede poprvé do Prahy

WORLD - Americký hudebník Aries je umělec mnoha talentů: rapper, zpěvák, producent, režisér, grafický designér a ilustrátor. Svou všestrannost i novátorský pohled na tvorbu nejprve prokázal na svých sociálních sítích, kde získal své první věrné příznivce, hudební média zase vyzdvihovala jeho svěží přístup k hudbě a schopnost kombinovat hip-hop s alternativními vlivy.
Přidat na Facebook
Do pražského Rock Café přijede Arshia Nicholas Fattahi 7. září 2022 v rámci turné ke své druhé desce Believe in Me, Who Believes in You.

Aries pochází z Kalifornie, kde vyrůstal v rodině klasických hudebníků, svou lásku k hudbě objevil v pubertě, když sledoval na DVD záznamy koncertů Linkin Park. Namísto toho, aby se socializoval s vrstevníky, začal sám studovat produkci a zdokonalovat své hudební schopnosti. Své první covery sdílel společně s dalšími zábavnými videi a tutoriály na YouTube. Ve chvíli, kdy na svém kanálu nasbíral přes 200 tisíc sledujících, věděl, že je správný čas začít vydávat vlastní tvorbu. Skladby z roku 2018 – Carousel, Sayonara a Racecar – rychle nasbíraly první miliony streamů. „Prvotní pocit, který chci navozovat svou tvorbou, je nostalgie. Stále se ale snažím přijít na to, jak toho dosáhnout jako nikdo přede mnou,“ prozradil Aries o svých skladbách.

Jeho debutové album Welcome Home bylo přijato s nadšením. Fanouškům ho poprvé představil živě v rámci vyprodaných turné po Evropě i USA. Kromě toho, že si Aries desku sám produkoval, režíroval i všechny klipy a stál taky za veškerými vizuály. Aries při této příležitosti také založil vlastní značku Wunderworld. „Miluju jakoukoliv příležitost být kreativní, design a ilustrace jsou pro mě stejně podstatné jako hudba,“ dodává Aries.

Na druhém albu Believe in Me, Who Believes in You se Aries znovu vrhá do neprobádaného teritoria a k albu sám dodává: Nejvíce ho ovlivnily všechny ztráty a výzvy, kterým jsem čelil v posledních dvou letech.“ Jeho otevřenější přístup k textům je znát na singlech Fool’s Gold nebo Kids on Molly, které už teď sbírají miliony streamů.


Zdroj: FOURCE
Tina
(Martina )
čtvrtek 13. 1. 2022 08:00
, Martina . 2022. Virální rapper a vizuální umělec Aries přijede poprvé do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 13. 1. 2022. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13930. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Viralni-rapper-a-vizualni-umelec-Aries-prijede-poprve-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 05:35