Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MELLA DEE přiveze do Roxy aktuální londýnský zvuk

ČR -Na začátku února v klubu Roxy přivítáme stále více rezonující jméno britské elektronické scény. Londýnský producent a DJ Mella Dee, pod vlivem jmen jako Jeff Mills, Underground Resistance, Floorplan získal svůj typický mistrný zvuk, který tepe nespoutanou energií, kombinuje techno, house, hardcore či jungle.
Přidat na Facebook
Jeho release na DEXT recordings a švédském Omena Records mu pomohlo ziskat podporu a úctu od ikon elektronické hudby jako jsou Laurent Garnier, Bicep, Daniel Avery, The Black Madonna, Radio Slave, Tijana T, Spencer Parker a Len Faki. Jeho vydavatelství Warehouse Music vyhrálo cenu „Best Breakthrough Label“ na cenách DJ Mag a byl také jmenován jednou z „Hvězd roku“ Mixmagu pro rok 2018, takže se Mella Dee rychle stal jedním z nejžádanějších jmen na taneční scéně.

Do první ligy ho však dostal jeho největší hit, track s názvem ‘Techno Disco Tool’, který se stal skladbou č. 1 na BBC Radio 1 a zároveň se stal součástí kompilace ‘Track of the Decade’, kterou mají na svědomí legendární Annie Mac a Pete Tong.

Přijďte si 5.února 2022 na tento mejdan užít atmosféru aktuální UK scény v podání jednoho z nejpovolanějších DJs. Těšit se můžete na energický set plný novinek napříč subžánry elektronické hudby a opravdové potěšení z hudby. Vstupenky jsou právě v prodeji na www.roxy.cz Těšíme se na Vás!

Zdroj: ROXY
Tina
(Martina )
pondělí 27. 12. 2021 08:00
, Martina . 2021. MELLA DEE přiveze do Roxy aktuální londýnský zvuk. Vychytané.cz. [Online] 27. 12. 2021. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13927. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MELLA-DEE-priveze-do-Roxy-aktualni-londynsky-zvuk
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:44