Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Doma dobre už túto nedeľu onlin

SK - LIVE STREAM z Nocľahárne sv. Vincenta de Paul, 12. decembra 2021 od 15.30.
Přidat na Facebook
Doma dobre bude prvýkrát v histórii viacdňovým podujatím. Už túto nedeľu 12. decembra si môžete od 15.30 pozrieť livestream z Nocľahárne sv. Vincenta de Paul, kde vystúpi FVLCRVM a súčasťou streamu bude aj debata o živote ľudí bez domova. Organizátori budú následne až do Vianoc zverejňovať vždy o 19.00 na facebooku Pohody a Depaul Slovensko piesne umelcov nahraté z pohodlia ich postelí. Postarajú sa o ne Lola Marsh, Jana Kirschner, Bazzookas, Midi Lidi, Katarzia, Chiki liki tu-a, Tolstoys, Štefan Štec, Ventolin, Nina Kohoutová, Lasky, Nina Rosa, Fyasco, Kristin Lash & Jacob Grey, Raptor Koch, Timea, Lomnické Čháve, God & Eve, Quatro Emocione, Braňo Jobus a 52 Hertz Whale. Na Štedrý deň sa vrátime do nocľahárne, kde ukončíme 8. ročník Doma dobre koledami v podaní Muzičky.

„Veľmi sa teším, že na koncert v nocľahárni Depaul a na posteľové hudobné dobrodružstvo sa odhodlali toľkí skvelí umelci a umelkyne z rôznych žánrov – od jazzu, cez pop, alternatívu, folklór až k metalistom, začínajúce i zavedené mená. Reakcie boli skvelé a veríme, že rovnako skvelé budú posteľové verzie pesničiek i koncerty priamo z nocľahárne. Je úžasné vidieť, ako našej hudobnej scéne záleží na tých najzraniteľnejších,“ vraví o tohtoročnom Doma dobre Michal Kaščák.

Zdroj: Pohoda Festival s. r. o
Tina
(Martina )
čtvrtek 9. 12. 2021 10:30
, Martina . 2021. Festival Doma dobre už túto nedeľu onlin. Vychytané.cz. [Online] 9. 12. 2021. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13924. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Doma-dobre-uz-tuto-nedeľu-onlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.055s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:09