Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Běžci se mohou registrovat na 7. ročník festivalového půlmaratonu

ZLÍN - Od středy 1. prosince se mohou příznivci běhu hlásit na 7. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2022.
Přidat na Facebook
Uskuteční se v neděli 29. května a bude již tradiční součástí doprovodného programu 62. Zlín Film Festivalu. Novinkou nadcházejícího ročníku je změna času jeho konání. Hlavní závod odstartuje nově již v 10 hodin od Kongresového centra Zlín. Akci pořádá společnost FILMFEST, s. r. o. společně s Běhy Zlín z.s.

Oblíbený běžecký závod ulicemi festivalového Zlína se v příštím roce bude konat ve standardním termínu Zlín Film Festivalu, v neděli 29. května. „Běžci se již nyní mohou registrovat na tratě půlmaratonu i čtvrtmaratonu, a to jednotlivě nebo jako účastníci štafet i tandemového běhu,“ uvedla výkonná ředitelka Zlín Film Festivalu a upozornila, úplně poprvé se závodníci vydají na trať už v 10 hodin dopoledne.

Po letošní dobré zkušenosti zůstane místo startu u Kongresového centra Zlín. „Pro zatraktivnění trasy pro běžce i diváky plánujeme pro sedmý ročník některé její změny, o kterých budeme běžce včas informovat,“ doplnila Jarmila Záhorová. Registrovat se na jednotlivé tratě běhu je možné na www.zlinskypulmaraton.cz, kde jsou také uvedeny podrobné informace o závodě i aktuálních cenách startovného. Zájemci se mohou hlásit za nejvýhodnějších podmínek až do konce ledna. „Pro nadcházející ročník jsme se rozhodli sjednotit ceny startovného pro jednotlivé běžce bez ohledu na to, jakou trať se vydají. Nejlevnější startovné je nyní ve výši 699 Kč a zaplatí jej běžec půlmaratonu i čtvrtmaratonu, ale také za účast ve čtyřčlenné štafetě nebo v tandemu dvojic,“ vysvětlila Jarmila Záhorová a dodala, že každý závodník v rámci startovného opět získá celou řadu atraktivních benefitů včetně vstupenek na filmové projekce, občerstvení během závodu i po něm nebo nově sportovní čelenku. V případě zájmu si mají možnost závodníci dokoupit i originální ročníkové funkční triko CRAFT.

Součástí akce bude opět i oblíbený Festivalový VIVA rodinný běh na 1400m, který odstartuje ve 14.00 hodin z náměstí Míru a mohou se jej opět zúčastnit děti, junioři i dospělí, kteří preferují kratší tratě.

Více na www.zlinskypulmaraton.cz

Zdroj: Ing. Kateřina Martykánová
Tina
(Martina )
pondělí 6. 12. 2021 08:00
, Martina . 2021. Běžci se mohou registrovat na 7. ročník festivalového půlmaratonu . Vychytané.cz. [Online] 6. 12. 2021. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13922. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bezci-se-mohou-registrovat-na-7.-rocnik-festivaloveho-pulmaratonu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:50