Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Matej Smutný vydává debutové EP ve znamení vztahů a cestování

SK - Slovenský zpěvák a multiinstrumentalista Matej Smutný vydává svoje debutové EP. Matej nejčastěji nachází inspiraci pro své písně na cestách dodávkou. Odtud vznikl název EP Van Stories.
Přidat na Facebook
Van Stories je složené ze čtyř skladeb, kde každá představuje něco, co je podle autora nedílnou součástí každého vztahu. Jsou jimi radost (Elixir), smutek (Kitchen Dance), odhodlání (Fairytale) a závislost (Psycho Love). „Už jsem si zvykl na to, že svoje pocity neumím vyjadřovat při běžné komunikaci slovy a spontánně. Všiml jsem si ale, že hudbou je umím popsat velmi dobře, někdy nepřímo, v jinotajích, ale umím!“ dodává zpěvák.

Název alba se odvíjí od Matejovy vášně a tou je cestování. „Nejlepší nápady mě zastihnou vždy v autě a stejně to bylo i se skladbami, které vydávám na EP. Řídím svojí dodávku a najednou mě napadne nádherná melodie, které se neumím zbavit.“ Název Van Stories tedy Příběhy z dodávky celkem přesně popisuje, kde vznikaly základy těchto čtyř skladeb. Ve znamení cestování se nese i další část vzniku celého Van Stories. Matej EP natáčel v průběhu řady uplynulých měsíců na dvou různých kontinentech, což komplikovala i momentální pandemická situace. Ne vždy se tam mohl Matej setkat s producenty s Gilkicker Productions osobně, protože Rikki Scicluna žije na Maltě a Jacob Critch zase v Kanadě. Psycho Love a Fairytale, které vyšly jako singly si našly své posluchače kromě České republiky a Slovenska i například v USA a Velké Británii.

Na nahrávaní se podílela i Matejova kapela v sestavě Martin Bukový, Jozef Smutný, Radovan Oravkin a Samuel Kmotorka.Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
úterý 23. 11. 2021 08:00
, Martina . 2021. Matej Smutný vydává debutové EP ve znamení vztahů a cestování . Vychytané.cz. [Online] 23. 11. 2021. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13918. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Matej-Smutny-vydava-debutove-EP-ve-znameni-vztahu-a-cestovani-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 02:48