Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ben & Mateo dál dobývají srdce teenagerek!

ČR - Jestli někdo na české hudební scéně nezahálí, pak to jsou Ben & Mateo! V dubnu sice tihle dva sympaťáci vydali svoji debutovou desku, ale už nyní přicházejí s novou písničkou Asi tě miluju.
Přidat na Facebook
Letošní rok je pro teenagerskou dvojici Bena & Matea naprosto přelomový. Svoje dosavadní působení na scéně uzavřeli vydání debutového alba nazvaného podle titulní písně Až ke hvězdám. Na ní dvojice překvapila hvězdnou sestavou producentů a spolupracovníků, a poté, co se zalíbila i zpěvačce Lucii Bílé, slavnostně ji klukům pokřtila.Ben & Mateo ale neusnuli na vavřínech, a to i přesto, že na kanále YouTube počítají zhlédnutí jejich klipů na statisíce, a hned se vrhli do další práce a začali pracovat na dalších skladbách, aby k debutovému albu brzy připojili desku další.

Novinka, písnička s hitovými ambicemi Asi tě miluju má i parádní videoklip, který se točil přes noc v zavřeném aquaparku. Kluci se do něj v klipu vloupali a udělali si v jeho prostorách skvělou párty. Nechybí na ní legrace, ani pořádná dávka romantiky. „Tohle byl náš zatím určitě nejnáročnější klip. Natáčeli jsme od deseti večer do sedmi do rána, prostě šílený, všichni usínali, ale dali jsme to,“ říká Ben. A Mateo ho doplňuje: „Pili jsme energeťáky a různě ve volných chvílích polehávali, ale ta únava byla fakt šílená.“

Písnička Asi tě miluju je výsledkem první spolupráce Bena & Matea se slovenským producentem Tomim Popovičem, který skladbu složil a postaral se o produkci. Text k písni napsal Jakub Abde. Videoklip Asi tě miluju natočil produkční tým renomovaného českého režiséra Jana Stracha.

Web: www.benamateo.cz

Zdroj: Veronika Pukačová
Tina
(Martina )
středa 3. 11. 2021 08:00
, Martina . 2021. Ben & Mateo dál dobývají srdce teenagerek!. Vychytané.cz. [Online] 3. 11. 2021. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13903. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ben-&-Mateo-dal-dobyvaji-srdce-teenagerek!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.132s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:34