Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ZVEME VÁS NA KÁVIČKU. ETA KÁVAFEST VE ZLÍNĚ UŽ TUTO SOBOTU!

ZLÍN - Největší kávová akce na Moravě se uskuteční v sobotu 16. října ve Zlíně. V prostorách Kongresového centra se bude vařit výborná káva. Uskuteční se přednášky, workshopy i oblíbené degustace káv.
Přidat na Facebook
Pokud máte rádi kávu, voní vám její čerstvě namletá zrnka a chtěli byste se o tomto nápoji i více dozvědět, pak si rozhodně nenechte ujít tuto akci.

Baristé v 15 kávových stáncích pro vás připraví tu nejlepší kávu. Vařit budou i speciality s mlékem a chybět nebude ani pravá turecká káva. K ochutnání budou také nejrůznější dezerty a něco dobrého na zub.

Na akci potkáte také zajímavé hosty ze světa kávy a gastronomie. Těšit se můžete na přednášky herce, blogera a autora Gastromapy Lukáše Hejlíka. Odborník na kávu Roberto Trevisan vám poradí, jak si nejlépe užít a vychutnat svoji kávu. V moderované diskusi s pražiči se dozvíte, jak oni praží svá kávová zrna.

Pokud se rádi učíte něčemu novému, můžete využít i individuální vzdělávací workshopy, kdy vás profesionální barista provede přípravou espressa a pravé turecké kávy. Nebudou scházet ani ukázky latte artu i další alternativní přípravy kávy.

Po celý den budou probíhat také kávové soutěže. Jestli vám doma chybí kávovar nebo baristická váha, neváhejte se zapojit.

Akce se uskuteční v prostorách Kongresového centra Zlín od 10 do 17.30 hodin.
Více informací na www.kavafest.cz a na fb/kavafest.

PR

Tina
(Martina )
pátek 15. 10. 2021 11:30
, Martina . 2021. ZVEME VÁS NA KÁVIČKU. ETA KÁVAFEST VE ZLÍNĚ UŽ TUTO SOBOTU!. Vychytané.cz. [Online] 15. 10. 2021. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13892. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ZVEME-VÁS-NA-KÁVICKU.-ETA-KÁVAFEST-VE-ZLÍNĚ-UZ-TUTO-SOBOTU!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 12:20