Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dejte si kávu a vyhrajte kávovar! Kávatour se blíží

ZLÍNSKÝ KRAJ - Svátek všech milovníků kvalitní kávy, ale i těch, kteří do jejích tajů teprve chtějí proniknout, se bude opět konat na Zlínsku. Eta Kávafest přivítá zajímavé hosty v čele s Lukášem Hejlíkem, nabídne hostům spoustu příjemných kofeinových zážitků i možnost vyhrát lákavé ceny.
Přidat na Facebook
„Kávafest se koná každý rok u příležitosti Mezinárodního dne kávy, který spadá na 1. říjen. A stejně jako každý rok se lidé v rámci oslav opět mohou těšit na sedmidenní Kávatour, která propojí podniky nabízející kávu ve Zlínském kraji a jednodenní akci Den kávy v Kongresovém centru Zlín,“ uvedl pořadatel akce Jaroslav Střecha.
KÁVATOUR PO ZAPOJENÝCH KAVÁRNÁCH

Letos se do Kávatour, v týdnu od 1. do 7. října, zapojí na 15 kaváren či restaurací.

„Tyto podniky vždy pro hosty připravují něco nad rámec běžného provozu, ať už se jedná o kávový dezert, zajímavou kávu na druhém mlýnku nebo zvýhodněnoukávovou nabídku,“ láká k návštěvě Jaroslav Střecha.

Lidé zapojené podniky poznají nejen podle plakátu ETA Kávafestu, ale i podle toho, že jsou v nich k dispozici časopisy Štamgast&Gurmán s kávovou mapou kaváren a kávovým pasem pro razítka. „Účastníky najdete také na webu www. kavafest.cz,“ poradil pořadatel.

KÁVOVÉ SOUTĚŽE O CENY

Návštěvníci si na Kávatour pochutnají na kávových specialitách a ti soutěživí mohou hrát také o lákavé ceny. „Stačí sbírat razítka do kávového pasu a hrát o kávové balíčky, kávy z nejrůznějších regionů či baristické váhy. Jak na to? Při návštěvě zapojeného podniku požádejte obsluhu o razítko do kávového pasu. O hlavní výhru a další ceny budou moci soutěžit lidé, kteří nasbírají minimálně pět razítek,“ uvedl Jaroslav Střecha.

Pořadatelé Kávatour připravili pro návštěvníky rovněž fotografickou soutěž Vyfoť kafe a vyhraj, do které se může zapojit každý, kdo pořídí fotografii své kávy v některém ze zapojených podniků.
Tři autoři vítězných fotografií obdrží rovněž věcné ceny. Pravidla najdou zájemci na www.kavafest.cz

Zdroj: Dachmedia
Tina
(Martina )
čtvrtek 30. 9. 2021 08:00
, Martina . 2021. Dejte si kávu a vyhrajte kávovar! Kávatour se blíží. Vychytané.cz. [Online] 30. 9. 2021. [Citace: 30. 9. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13891. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dejte-si-kavu-a-vyhrajte-kavovar!-Kavatour-se-blizi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.208.132.74
Serverový čas: pátek 30. září 2022 12:05