Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přijedou Tom Gregory, Ocean Alley nebo JOHN

PRAHA - Že se někomu nepodaří prorazit hned napoprvé, ještě nic neznamená – obzvláště když jste cílevědomí jako britský zpěvák Tom Gregory, kterého média připodobňují k Lewisi Capaldimu a Jamesi Arthurovi.
Přidat na Facebook
V Paláci Akropolis vystoupí 27. května 2022, vstupenky (595 Kč) seženete od 16. září na Fource.cz a u prodejců GoOut a Ticketmaster.

Tom Gregory se v roce 2013 zúčastnil druhé série britské soutěže The Voice, mezi nejúspěšnější finalisty se mu probojovat nepodařilo. Loni ale zažil nový začátek, kromě společného virálního hitu s producentem Vizem Never Let Me Down vydal své dlouho očekávané debutové album Heaven in a World So Cold. To je plné silných popových hitů i srdcervoucích balad, jakou je i píseň Fingertips s téměř sto miliony streamů na Spotify.

Oblíbení australští psychedeličtí surfrockeři Ocean Alley si celou minulou dekádu budovali jméno nezávislé kapely s vlastním originálním zvukem. Není divu, že se i díky nenásilnému přístupu a pohodovým rytmům z Ocean Alley stala jedna z nejúspěšnějších australských kapel, které objíždí kluby i festivaly po celém světě. Jejich třetí album Lonely Diamond (2020) debutovalo hned v top trojce domácí hitparády a pochvalné recenze na něj psala média od NME po Rolling Stone. V pražském Rock Café vystoupí 18. března. Vstupenky (440 Kč) budou od 17. září na Fource.cz (GoOut, Ticketmaster).

JOHN. Kapela s provokativně všedním a taky nedohledatelným jménem (pomůže hledat jako JOHN (TIMESTWO)), které slouží i jako manifest. Nejenže je to logický název vzhledem k tomu, že v duu JOHN hrají John Newton a Johnny Healey, ale také je to záměrně obyčejný název pro rockovou kapelu, se kterými si většinou spojujeme okázalost a senzačnost. Tenhle hype JOHN ostatně zažili také, když se před osmi lety vynořili na scénu. „Je to jako střelit se do nohy,“ komentuje vznik názvu kapely Newton: „Ale pomáhá nám uvědomit si způsob tvorby, který je ve středu našeho projektu.“ Akce proběhne v rámci série UpTONE s volným vstupem, rezervujte si místo na Fource.cz

Zdroj: FOURCE
Tina
(Martina )
pátek 17. 9. 2021 08:00
, Martina . 2021. Přijedou Tom Gregory, Ocean Alley nebo JOHN. Vychytané.cz. [Online] 17. 9. 2021. [Citace: 30. 9. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13886. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prijedou-Tom-Gregory,-Ocean-Alley-nebo-JOHN
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.208.132.74
Serverový čas: pátek 30. září 2022 11:53