Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

POSLEDNÍ INFORMACE A TIMETABLE TRANSMISSION FESTIVALU 2021

PRAHA - Finální přípravy velkolepé show Transmission Festivalu "Behind the Mask" právě vrcholí. Už se nemůžeme dočkat, až se po téměř dvouleté přestávce uvidíme! Přinášíme vám všechny důležité informace, díky kterým si užijete nezapomenutelnou noc.
Přidat na Facebook
BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ
Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do O2 areny probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a RTG zařízení. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti areny. Před každou akcí je také informována i Policie ČR, která se řídí podle zákona a její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost všech konaných i plánovaných akcí v O2 areně. Transmission Festival upozorňuje na nulovou toleranci drog! Zachycení návštěvníci, kteří budou mít u sebe drogy, budou předáni policii.

COVID BEZPEČNOST
Pro vstup do O2 areny na Transmission Festival se kromě platné vstupenky musíte prokázat jedním z následujících:
1. Dokončeným očkováním – 14 dní po aplikaci poslední dávky (pouze vakcíny registrované EMA - Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, Moderna, Johnson & Johnson) NEBO
2. Proděláním onemocnění covid-19 v uplynulých 180 dnech (Covid/Green pass s QR kódem) NEBO
3. Výsledkem negativního PCR testu (ne staršího než 7 dní) NEBO
4. Výsledkem negativního AG testu (ne staršího než 3 dny).
Před vstupem na akci budeme skenovat QR KÓD ve vaší aplikaci TEČKA (pro Slovensko - GREEN PASS) nebo na vašem papírovém certifikátu o očkování, prodělání nemoci, nebo negativním výsledku PCR/AG testu.
Mimo konzumace nápojů a jídla je nutno mít na sobě respirátor FFP2 nebo nano roušku. Také vás žádáme o dodržování hygienických pravidel a o dodržení rozestupů všude tam, kde je to možné. Všechny aktuálně platná opatření naleznete zde.

TESTOVÁNÍ
V Praze je zřízeno mnoho testovacích center, kde je možné se nechat otestovat. Vyberte si ZDE. Na místě bude od 18:00 také zřízeno menší odběrné centrum u vchodu č.2, které je možné využít zdarma s českým pojištěním, pokud jste nebyli testovaní v posledních 7 dnech. Pro samoplátce bude cena 200 Kč (nebo 10€). Je lepší si rezervovat termín předem, abyste na místě neztráceli čas.

PRE-PARTY V PÁTEK 10. 9. 2021 V EPICU
Transmission víkend startuje již v pátek večer a to na oficiální pre-party v nejmodernějším pražském klubu Epic (Revoluční 3, Praha 1). Regular vstupenky koupíte ZDE, VIP sekce je vyprodaná. Těšíme se na vás!

TIMETABLE PRE-PARTY
22:00 | D3light (Warm up)
23:30 | Nifra
01:00 | Jorn Van Deynhoven
02:30 | Avao
03:45 | Alessandra Roncone
05:00 | KONEC

OTEVŘENÍ O2 ARENY
Brány O2 areny se otevřou v sobotu 11. 9. 2021 ve 20:00. Transmission Festival končí následující den v 6:00 ráno.

VSTUPY
Hlavní vchod pro držitele REGULAR vstupenek najdete na severní straně (od metra). Taktéž je možné použít vchod z jižní strany vchod č. 18 (od zastávky tramvají). Držitelé GOLDFINGERS VIP vstupenek mají přístup do O2 areny přes vchod č. 1 na severní straně. Držitelé GOLDEN TICKETŮ se dovnitř dostanou přes vchod č. 9 na severní straně. Viz Mapa.

BAVTE SE ODPOVĚDNĚ
1. Dbejte na dodržování aktuálně platných mimořádných opatření a hygienických pravidel.
2. Starejte se o své přátele a lidi kolem sebe.
3. Vyhledejte první pomoc, pokud se vy nebo někdo z vašich přátel necítí dobře. (viz Mapa, kde se nachází zdravotnická služba)
4. Dodržujte pitný režim a nezapomínejte jíst.
5. Nepřehánějte to. Každý má svůj limit, buďte odpovědní.
6. Zvolněte tempo a dbejte na přestávky na odpočinek.
7. Cestujte domů s přáteli bezpečně, použijte veřejnou dopravu.

VSTUPENKY
Všechny vstupenky zakoupené na původní datum 24. 10. 2020 zůstávají automaticky v platnosti. Není třeba je zaměňovat. Regular vstupenky budou na prodej taky na pokladnách O2 areny za 1690 Kč. Abyste předešli pozdějším nedorozuměním, doporučujeme vyhnout se koupi vstupenek mimo oficiální zdroje, protože v oběhu jsou i falešné vstupenky! Nepřebíráme odpovědnost za vstupenky, které byly zakoupeny mimo naši oficiální prodejní síť vstupenek. Majitelům e-ticketů doporučujeme vstupenky vytisknout a vzít s sebou, aby předešli technickým problémům při skenování kódu z telefonu.

PAYLOGIC VOUCHER
Vouchery od Paylogic poprvé není nutné vyměňovat za tištěné vstupenky. Jejich majitelé je mají již v e-mailových schránkách. V případě, že vám e-mail se vstupenkou nepřišel, obraťte se prosím na naše členy týmu, které najdete u vchodu č. 31.

GOLDEN TICKETY
Majitelé GOLDEN TICKETŮ používají pro vstup na akci vchod č. 9. Vstupenka GOLDEN TICKET jim umožní použít eskalátory uvnitř O2 areny, kterými se dostanou do klubového patra. Viz Mapa. Vstupenku je nutno mít neustále u sebe kvůli případnému používání eskalátorů do klubového patra. Golden ticket vás opravňuje ke vstupu na klubové patro, na hlavní plochu O2 areny a na přilehlé tribuny, NE ke vstupu na Goldfingers VIP terasu.

DRŽITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ
Pokud máte registrované Transmission tetování, dostanete svou vstupenku u vchodu č. 31 po předložení občanského průkazu a po kontrole pravosti tetování. Vchod č. 31 bude pro vyzvednutí vstupenek k dispozici od 19:30 do 22:00. Vstup do O2 areny je povolený od 20:00. Lístek dostanou pouze držitelé tetování, kteří byli registrovaní do 3. 3. 2019.

FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ
Fotografové a mediální partneři si vyzvednou své akreditace u vchodu č. 31, který bude otevřený od 20:00. Po kontrole totožnosti obdrží akreditační karty, se kterými mohou vstoupit do O2 areny. Akreditace je možné si vyzvednout do 00:00. Žádosti o akreditace již byly uzavřeny.
E-LOCKERY & POWER BANKY
Jako vždy, místo klasické šatny budou na 4. patře O2 areny zřízená stanoviště s úložnými skříňkami - e-lockery. Dostanete se k nim přes eskalátory v severním foyer. E-lockery jsou dostupné v předprodeji za 8,50 € + poplatek do čtvrtka 9. 9. 2021 do 18:00 zde: bit.ly/Elockers-TMPRG21. Na místě budou dostupné za cenu 10€ (lze platit kartou), ale jejich počet je omezený, proto doporučujeme zakoupit je předem. Prodej e-lockerů je jen pro držitelé REGULAR vstupenek!
Výhodou e-lockeru je, že se o něj můžete podělit se svými přáteli – díky větší kapacitě a systému s pin kódem. Do své skříňky máte přístup po celou noc.
Novinkou ve čtvrtém patře bude půjčovna power bank. Poplatek za půjčení je 60 Kč s vratnou zálohou 340 Kč.

GOLDFINGERS VIP & GOLDEN TICKET ŠATNA
Držitelé Goldfingers VIP vstupenek mají šatnu zdarma vedle vchodu na VIP terasu. Držitelé Golden ticketů mají šatnu zdarma v klubovém patře.

NADROZMĚRNÁ ZAVAZADLA
Pokud si s sebou berete něco, co se vám do e-lockeru nevejde, příp. to patří mezi zakázané předměty, můžete využít Úschovnu O2 areny, která se nachází před ní. Funguje od 19:30 do max. 6:30 ráno.

ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce k dispozici na info stánku. Viz Mapa.

PLATBY V O2 ARENĚ
V O2 areně jsou nyní preferovány platby kartou. Přijímají se také hotovostní platby v Kč a Eurech. V O2 areně již NENÍ k dispozici bankomat.

TRANSMISSION OBLEČENÍ A DOPLŇKY
Velký stánek Transmission Merchandise najdete po vstupu v severním foyer za info stánkem. Viz Mapa. K dispozici budou: Transmission trička, kšiltovky, brýle, vlajky, špunty do uší a jiné. Aktuální kolekci najdete na transmission.events/shop.

MOBILNÍ APLIKACE
Transmission je k dispozici také v mobilu a to prostřednictvím aplikace WOOV, která vám umožní spojit se se svými přáteli, sledovat časový rozvrh DJs nebo dostávat aktuální upozornění. Stahujte zde: woov.com/TMPRG21

HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Doporučujeme použití ochranných špuntů do uší, abyste chránili svůj sluch. Špunty je možné zakoupit ve stánku Transmission Merchandise.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Transmission je 18 let. Více informací naleznete v Pravidlech pro návštěvníky O2 areny.

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nacházejí na západní straně nedaleko GOLDFINGERS VIP terasy.

PARKOVÁNÍ
K parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Pečlivě si přečtěte informace o parkování.

TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 areny stát vozy taxislužby. Najdete je nedaleko hlavního vchodu na ulici Ocelářská.

VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází na adrese Českomoravská 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra "Českomoravská" (žlutá linka B), ze které vystoupíte a rovnou vejdete vchody na severní straně. Na zastávce "Českomoravská" končí i autobusy 151, 152 a 375. Tramvají se můžete dopravit na zastávku "Multiaréna Praha" (linky 8, 25 a noční linka 92) a vejít do O2 areny přes jižní vstup. Vlakové nádraží "Praha-Libeň" se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Doporučujeme použít vchod z jižní strany. Více info o dopravě do a z areny naleznete ZDE.

FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny kouzelné okamžiky na Transmission, je možné s sebou vzít mobilní telefony, kompaktní digitální fotoaparáty a GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery smí používat pouze speciálně akreditovaní návštěvníci. Akreditace jsou pro letošní edici již uzavřeny.

ZÁKAZ KOUŘENÍ
V celém vnitřním prostoru O2 areny je zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Více informací ZDE. Kouřit se smí pouze venku ve vyhrazeném prostoru před O2 arenou. Ven z areny a zpět se dostanete přes vchod / východ č. 30.

ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (všechny), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, tyče, tzv. selfie tyče a teleskopické tyče, plechovky, plastové / PET lahve, ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení nebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitně politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Transmission Festival nevyžaduje žádný povinný dress code, ale zdvořile vás žádáme o zachování komfortu jiných návštěvníků akce, nesvlékáním trička.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Celé dění před akcí, během akce a po akci můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů: Twitch – Youtube – Facebook – Twitter. Nezapomeňte komentovat s hashtagem #TMPRG21

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
V případě, že máte nějaké otázky, podívejte se nejdřív do sekce ČASTÉ OTÁZKY na webu Transmission Festivalu, nebo nám zašlete e-mail na adresu info@unitedmusic.cz nebo zprávu na Facebook stránce Transmission Festival.

TIMETABLE
20:00 | OTEVŘENÍ
20:00 | ProggyBoy (Warm up)
21:00 | Tribute to Thomas Coastline (Special mix)
21:15 | Rodg
22:30 | Jorn Van Deynhoven
23:45 | Gareth Emery
01:00 | Paul Van Dyk
02:15 | Markus Schulz (Rabbit Hole set)
03:30 | Aly & Fila
04:45 | Whiteno1se
06:00 | KONEC

Přijďte do O2 areny včas, aby vám neunikl začátek show!

PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA AKTUÁLNÍ EDICE TRANSMISSION FESTIVALU
PO DLOUHÉ DOBĚ SKVĚLÝM ZÁŽITKEM VELKÝCH ROZMĚRŮ!
Tina
(Martina )
čtvrtek 9. 9. 2021 13:30
, Martina . 2021. POSLEDNÍ INFORMACE A TIMETABLE TRANSMISSION FESTIVALU 2021. Vychytané.cz. [Online] 9. 9. 2021. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13878. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/POSLEDNÍ-INFORMACE-A-TIMETABLE-TRANSMISSION-FESTIVALU-2021
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 12:02