Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na Beats for Love dorazí hvězdný projekt Sigma!

OSTRAVA - Beats for Love navazuje na úspěšné akce ze začátku a konce července a první víkend v září opět roztančí Ostravu. Třetí limitovaná edice největšího česko-slovenského hudebního festivalu návštěvníkům nabídne hvězdy drum and bassové, housové, techno, progressive a trance scény.
Přidat na Facebook
Už tradičně nebude chybět ani dechberoucí audiovizuální show a doprovodný program. Vše se tentokrát odehraje v pátek 3. a v sobotu 4.9. na dolnovítkovickém náměstí před interaktivní hernou U6 a v charismatických industriálních kulisách v blízkosti 4. a 6. vysoké pece.

Pořadatelé pro fanoušky taneční a elektronické hudby připravili nejsilnější mezinárodní program tohoto léta. Jako hlavní hvězda této edice vystoupí hvězdný projekt Sigma, který má na svědomí hity jako ‘Nobody To Love’, ‘Changing’, ‘Find Me’ či ‘Coming Home’, jež mají stamilióny zhlédnutí! Během prvního zářijového víkendu vystoupí i aktuální král světového drum & bass A.M.C, legendární Ed Rush, italské duo The Cube Guys, zástupce Anjunabeats Sunny Lax nebo chorvatsko-německé seskupení Corti Organ.

"Téměř vyprodané první dvě edice Beats for Love nám jasně ukázaly, že lidé se chtějí bavit, potkávat se a po dlouhé době si naživo vychutnat kulturu a umění. Všechny naše akce samozřejmě dodržují bezpečnostní a hygienická opatření, protože prioritou pro nás je ochrana zdraví našich návštěvníků," uvádí Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

Hvězdnou zahraniční sestavu doplní známá a populární jména české scény. V Ostravě tak nebudou chybět jména jako Rido, Chris Sadler, Pavel Bidlo, Pixie, Kaisersoze, Akira či Martin Gredner. “Samozřejmě myslíme i na vládní opatření a proto se i nyní, na poslední edici, budou moci návštěvníci nechat otestovat přímo před hlavní vstupem do areálu,” doplňuje informace k festivalu Rudolf.

Pořadatelé informují, že vzhledem ke zvýšené kapacitě, bude dostatek vstupenek i na místě a to na oba dny.Tým B4L

Tina
(Martina )
čtvrtek 2. 9. 2021 09:00
, Martina . 2021. Na Beats for Love dorazí hvězdný projekt Sigma!. Vychytané.cz. [Online] 2. 9. 2021. [Citace: 7. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13865. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Beats-for-Love-dorazi-hvezdny-projekt-Sigma!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.237.27.159
Serverový čas: pátek 7. října 2022 21:31