Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Úvod Metronome Prague Warm Up nažhaví HOSH a BEC

PRAHA - První večer třídenní akce Metronome Prague Warm Up, která se uskuteční ve dnech 10. - 12. září na Výstavišti Praha, bude patřit hvězdám elektronické scény.
Přidat na Facebook
Do Prahy se vrací producent HOSH z labelu Dyinamic a premiérově vystoupí DJka a producentka BEC. Support zajistí Tetris crew, které pražskému tanečnímu publiku netřeba představovat. Festival potvrzuje, že do Prahy přijedou již letos v září kvalitní evropští účinkující.

„Podařilo se nám potvrdit zahraniční interprety, kteří nám připomenou atmosféru festivalu Metronome Prague,“ říká dramaturgyně Barbora Šubrtová, která je podepsána jak pod čtyřmi proběhlými ročníky Metronome Prague, tak nadcházející Metronome Prague Warm Up.

HOSH patří mezi aktuálně nejúspěšnější producenty labelu Dyinamic, který založil známý producent Solomun v roce 2006. Track Midnight (The Hanging Tree) patřil mezi 3 nejposlouchanější skladby roku 2020 (1001 tracklists & BBC Radio 1). Jeho aktuální track Tighter byl Petem Tongem okamžitě zařazen jako „Essential new tune“. HOSH je znám nejen jako producent, ale také jako vynikající DJ, jehož sety mají na youtube miliónová shlédnutí.

I když pro DJku a producentku BEC bude toto její premiérové vystoupení v ČR, mnoho fanoušků ji zná díky jejím energetickým setům pro Beatport, Lab London nebo hudební platformu HÖR Berlin. Už od začátku spolupracovala s legendami jako Carl Cox, Adam Bayer nebo Pan Pot, kteří se jí snažili ulovit pro svůj label. V roce 2020 potvrdila svojí pozici jedné z nejrychleji rostoucí hvězdy svým setem na festivalu Awakening a založením vlastního labelu BEC, na kterém v letošním roce vydala několik singlů.

Na Fontána Stage pak bude oběma zahraničním hostům sekundovat domácí DJ Barbora, na druhé scéně Anna Vaverková, Carya a Mezi patry klid. O afterparty se postará Tetris. „Myslím, že ať už si chcete pořádně zatančit nebo se nechat jen tak pohladit, na Metronome Warm Up to najdete,“ dodává Šubrtová.

Druhý den bude pokračovat Metronome Prague Warm Up dalším mezinárodním programem v čele s britskou kultovní skupinou Morcheeba. Závěrečný třetí den pak vyvrcholí koncertní poctou jednomu z nejslavnějších českých rockerů ve světě Ivanu Královi, kterou pořadatelé pojemenovali Forever Král.

Vstupenky s limitovanou kapacitou na festival Metronome Prague Warm Up na každý den zvlášť i na celý Warm Up jsou k dostání v síti GoOut. Pořadatelé zdůrazňují garanci vrácení vstupného v případě neuskutečnění akce, byť takovou eventualitu nepředpokládají.

V neposlední řadě by pořadatelé rádi poděkovali partnerům, bez kterých by akce nevnikla: Nadační fond PPF, Ministerstvo Kultury ČR, Státní fond Kultury a Magistrát hl. města Prahy. https://goout.net/cs/metronome-prague-warm-up/szfhrjr/

Zdroj. Zuzana Kantorová
Tina
(Martina )
úterý 10. 8. 2021 08:00
, Martina . 2021. Úvod Metronome Prague Warm Up nažhaví HOSH a BEC . Vychytané.cz. [Online] 10. 8. 2021. [Citace: 30. 9. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13855. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Uvod-Metronome-Prague-Warm-Up-nazhavi-HOSH-a-BEC-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.208.132.74
Serverový čas: pátek 30. září 2022 12:34