Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Členové kapely Rybičky 48 mají za sebou další svatbu!

ČR - Na jaře tohoto roku vydala skupina Rybičky 48, jejiž téměř všichni členové se v nedávné době oženili, singl Svatební hymna. Videoklip k písni se téměř okamžitě dostal na přední pozice v trendech na YouTube a brzy se zařadil s miliónovým zhlédnutím mezi ostatní úspěšné videoklipy kapely.
Přidat na Facebook
S vypuštěním videoklipu kapela zároveň vyhlásila soutěž Milionová svatba, v rámci které mohl vítězný pár získat zajímavé ceny a jako hlavní cenu vystoupení skupiny Rybičky 48 na vlastní svatbě.„Léta nám píše mraky lidí, jestli nezahrajeme na jejich svatbě. S díky odmítáme, protože kdybychom vzali jednu, tak musíme všechny, což prostě vzhledem k nabitému koncertnímu fermanu nejde,“ říká frontman kapely a čerstvý tatínek Kuba Ryba a dodává: „Díky soutěži Milionová svatba jsme mohli splnit sen alespoň jednomu páru.“

Zájem o soutěž byl obrovský, soutěžní příspěvky dosáhly přes 35.000 sdílení na sociálních sítích.

„Čekali jsme, že o Milionovou svatbu bude zájem, ale výsledky nás velmi příjemně překvapily. Zapojilo se neskutečné množství lidí z celé České republiky, ale vítěz mohl být jen jeden,“ doplňuje kytarista Petr Lebeda, který si svůj Den D zažil před rokem.

Vítězi soutěže se stali Barbora a Marek, dnes již manželé Vašinovi.

Svatba se uskutečnila na krásném místě zvaném Náš mlýn, u obce Ochoz v Olomouckém kraji. O hladký průběh svatebního dne se starali svatební koordinátoři ze společnosti Stačí říct jen ano a o pitný režim svatebčanů se postaral Captain Morgan, jednalo se tedy o další bonusy, které novomanželé získali v rámci výhry v soutěži.

„Jsme neskutečně rádi, že soutěž vyhráli Barča a Marek, protože na svatbě vládla úžasná atmosféra. Svatebčané znali všechny naše texty a část songů si nejen nevěsta s ženichem odzpívali přímo s námi na pódiu. Byl to prostě krásnej večer,“ říká zpěvák Kuba Ryba.

„Navíc nedaleko mlýna byl dětský tábor. Děkujeme novomanželům, že pozvali na koncert i děti z tábora a tak jsme mohli udělat hned dvojitou radost,“ dodává Ryba, který si se svou ženou řekli „ano“ před dvěma lety.

„Chtěli bychom všem moc poděkovat, bylo to boží!!! Těšíme se, až se potkáme na koncertě,“ netají svou radost šťastní novomanželé Barča a Marek Vašinovi.
Zdroj: Robin Suchánek
Foto: Petr Klapper
Tina
(Martina )
čtvrtek 5. 8. 2021 08:00
, Martina . 2021. Členové kapely Rybičky 48 mají za sebou další svatbu!. Vychytané.cz. [Online] 5. 8. 2021. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13854. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Clenove-kapely-Rybicky-48-maji-za-sebou-dalsi-svatbu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:00