Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Bounce It! - DJ Maztah, Tom-E And Lowmoney v sobotu v Áčku

Měsíc s měsícem se sešel a máme tu opět pokračování nejrozjetější Urban Music Night.Opět tomu nebude jinak a navštíví nás jeden z nej djs ,jakého můžeme na uzemí ČR slyšet.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bounce It!
sobota 18. října 2008 21:00
(konec +- neděle 19. října 2008 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Měsíc s měsícem se sešel a máme tu opět pokračování nejrozjetější Urban Music Night.Opět tomu nebude jinak a navštíví nás jeden z nej djs ,jakého můžeme na uzemí ČR slyšet.
Je jím člen djského uskupení ILLUZIONIST - DJ Maztah ,doplněn o rezidenty těchto nocí Dji tomE and LowMoney (NFW.cz).Jako spestření večera vystoupí PH Crew, která předvede, čemu se říká streetdance.Bio Dj Maztaha a sety ke stažení najdeš níže...takže neseď doma a přijď se bavit!


DJ MAZTAH
SETY:
http://boombap.cz/hiphop/dj-maztah-fx-bounce-live/
http://www.zshare.net/audio/3089824a0ecb46

BIO:

Brněnský dj, člen dnes už téměř legendární djské party Illuzionists. S djingem začal před 6–7 lety, nejprve jako promotér na svých akcích, později po boku djs jako Opia, Mehdi atd. na předních akcích v Brně. Když o pár let později dává Dj Opia dohromady djský team Illuzionists, kontaktuje i Maztaha.
S podobným brněnským uskupením Questablist jsou prakticky jediným top turntablism teamem a s dominantními Questablist si rozdělují nadvládu nad českou djskou scénou.

Maztah se stává vyhledávaným party djjem, hrál prakticky na všech významných hip-hop/rnb akcích či klubech po celé ČR ( všechny ročníky Hip-hop Kempu, Love planet festival, Semtex Culture festival, Urban Rapublic festival, FX Bounce night, Fleda Scratch night, Party Kingz, Crunk Jackpot atd. ) Pravidelně vystupuje též na Slovensku ( hrál na Hodokvas festivalu v klubu Dopler a dalších významných místech ). Snaží se skloubit party styl s technickou zručností a djskými skills.

Dj Maztah hraje black music, rnb, hip-hop, old school disco, mash ups ale nebojí se do svých setů zařadit i drum nad bass, breakbeat či rock.

S Djjem Opiou uváděl urban music pořad Big Up na brněnském rádiu Student 107 FM a je externím redaktorem hip-hopového magazínu Bbarak.

Je rezidentním djjem klubu Rocky Bar v Brně a od 2006 rezidentem Pražské Radost FX v rámci velmi úspěšných black music nocí FX Bounce.

Je prvním českým hip-hop djjem, který začal pravidelně využívat technologie digitálního djingu – Serato Scratch Live. Je koncertním djjem jednoho z předních českých mcs Tafroba.
Fred
(Fred Durst)
středa 15. 10. 2008 08:00
Durst, Fred. 2008. Bounce It! - DJ Maztah, Tom-E And Lowmoney v sobotu v Áčku. Vychytané.cz. [Online] 15. 10. 2008. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1385. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bounce-It!---DJ-Maztah,-Tom-E-And-Lowmoney-v-sobotu-v-Ácku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 20:44