Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ROBIN SCHULZ dosáhl úctyhodného mezníku

WORLD - Producent ROBIN SCHULZ dosáhl úctyhodného mezníku. Má doma již 400 zlatých, platinových a diamantových desek! Získal je na základě prodejů svých nahrávek.
Přidat na Facebook
K jeho komerčně nejúspěšnějším skladbám patří singly Sugar, Prayer In C, Speechless nebo Shed A Light. „Je to neuvěřitelné. Když se ke mně tahle naprosto šílená zpráva dostala, musel jsem si na chvíli sednout,“ prohlásil Schulz. „Ze srdce děkuji všem skvělým lidem, kteří se mnou na této výjimečné cestě byli a stále jsou.“ Ve sbírce má ocěnění z pětačtyřiceti zemí, hned několik certifikátů obdržel z Čech a Slovenska. Loni se stal vůbec prvním německým hudebníkem se třemi diamantovými cenami v historii.Jako producent je Robin Schulz k nezastavení. Letos v únoru vydal už čtvrté album, kam zařadil hity jako All We Got, In Your Eyes, Speechless nebo All This Love, a nejčerstvěji se vrátil ke slavné písničce Somewhere Over The Rainbow / What A Wonderful World, kterou poprvé v roce 1990 nahrál havajský zpěvák Israel Kamakawiwo’ole. Na nové taneční verzi, jež právě vyšla, Robinu Schulzovi sekundoval další německý DJ Alle Farben.


Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
čtvrtek 22. 7. 2021 08:00
, Martina . 2021. ROBIN SCHULZ dosáhl úctyhodného mezníku. Vychytané.cz. [Online] 22. 7. 2021. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13844. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ROBIN-SCHULZ-dosahl-uctyhodneho-mezniku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 01:10