Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ Home zavítá po delší odmlce na slovácko!

Pamatujete si na namalovaného chlapíka, který si získal srdce vás kluberů svým hadtechnovým mixem? Další člen z prestižního bookingu Knedeep – Dj Home. V této době hudebně zvolnil, ale pořád přináší pestré a lahodné mixy. Po delší odmlce se opět objeví na jižní moravě – na slovácku a to již 8.listopadu na párty Sonne Edition 6 v KD Topolná na uherskohradišťsku! Pojďme si tohoto mistra představit.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition 6
sobota 8. listopadu 2008 20:00
(konec +- neděle 9. listopadu 2008 03:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Soutěžilo se o 5 x 1 volný vstup na Sonne Edition s Luccou a Katchou. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Home (knedeep.cz)
http://www.knedeep.cz - http://www.idj.cz/home

Pro někoho ikona hardtechna s pomalovanou tváří, pro jiné však dj, který výrazně změnil styl a za poslední dva roky našel svůj zvuk, který nelze jednoznačně zařadit. Před deseti lety objevil jedinečnost elektronické hudby a jako dj prošel téměř všemi jejími směry. Od Birminghamu, přes electro, k hard technu, ve všem si našel smysl, s kterým se ztotožnil. Po svém obrovském úspěchu na Apokalypse Schranz Machine nebylo cesty zpět. Lidi ho milovali, intelektuální kritiky zavrhovaly, aby nakonec uznaly, že na tom jeho „schranzu“ něco bude, a nebude to jen jeho zmalovaná tvář. A právě v tu chvíli se ztratil smysl. Lidi to chtěli moc rychle a kritiky začaly dávat za pravdu...Home ze dne na den přestal hrát své rychlé desky, vyházel je do lidí, poděkoval Rushovi za vše, čím ho ovlivnil a vykročil svou cestou. Dlouho se hledal. A lidi s ním. Přijali minimal, „Liebingovské techno“ i neotrance. Vždy to byl Home. Ale začaly docházet desky a s nimi i scházelo nadšení hrát.Po festivalu Summer of Love proto Home přehodnotil svůj nekompromisní názor na „nic než vinyl“ a začal hrát z laptopu a sytému Serato Scratch.

A našel se. V nepřeberném množství hudby od neznámých i známých producentů, různých stylů a rozmanitých druhů emocí. Neptejte se co hraje. Jak rychle a pro jaký druh publika. Jediné, co je důležité, je nálada, kterou chcete na své party mít. Home ji určitě jen podpoří, nechá lidi nadchnout svou hudbou a pak odehraje set, který se všem vryje do paměti svou odlišností, energií a euforií, jež vyvolá. Budou nadšeni. A kritiky? Skloňují minimal, trance, tvrdé techno, aby nakonec uznaly, že každý si vždy v setu Dje Home-a najde to „své“. Jeho hudba je prý „moudrá, jako kdyby za sebou měla 200 životů a všechny si pamatovala“. Možná je na čase, začít si uvědomovat hudbu.

Download:
DJ Home – Pigfest 8
http://www.pigsproduction.net/media/MP3/PF8/home.mp3
DJ Home - Merry Christmas
http://www.pigsproduction.net/media/MP3/PF5/06.Home_Live_At_Pig_Fest_vol.5.mp3
DJ Home - Belgium Night
http://www.pigsproduction.net/media/MP3/PF4/06.Home_Live_At_PigFest_vol.4.mp3

SONNE EDITION 6
KD - Topolná u Uherského Hradiště, CZ (areál Bůrovce)
So 08/11/2008

Main stage: Lucca (Sound of Acapulco), Home (knedeep.cz), Jamal DJs (jamaldjs.com), Mildee (strobe.cz), Luis (naked rec.), Kita (strobe.cz), Trick aka Patrik Prelovský (idj.cz/djtrick)
DnB stage: KATCHA (katcha.info), Soldik (bassinfection.com), Bear (strobe.cz), Daemon (djlab.cz)

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 15. 10. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. DJ Home zavítá po delší odmlce na slovácko!. Vychytané.cz. [Online] 15. 10. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1383. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Home-zavita-po-delsi-odmlce-na-slovacko!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.045s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 21:50