Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats for Love je zde!

ČR, SK - Po roce opět začíná limitovaná edice největšího hudebního festivalu v ČR a SK.
Přidat na Facebook
7 světoznámých zahraničních hvězd a dalších 60 tuzemských DJů, mezi nimiž nechybí přední česká a slovenská jména, vystoupí v průběhu následujících 3 dnů na dvou industriálních stageích v Dolních Vítkovicích. V pátek 2.6. tady totiž startuje minimalistická verze největšího hudebního festivalu v Česku a na Slovensku, Beats for Love, která i přes současná omezení nabídne svým fanouškům maximálně nabitou hudební a taneční smršť.

Ostravu na začátku prázdnin rozezní tři oblíbené taneční styly - drum and bass, house a techno. Mágové elektronické hudby své sety návštěvníkům naservírují pod vysokou pecí a v těsné blízkosti multifunkční auly Gong. Pořadatelům Beats for Love se i v aktuální situaci podařilo do Ostravy přivézt světová jména - mezinárodní line-up tvoří kromě tuzemských DJs i hvězdy z Rakouska, Španělska, Německa, Maďarska nebo Venezuely.

“I když aktuální situace kulturním akcím našeho obřího rozsahu nepřeje, tak to už druhý rok po sobě nevzdáváme. Našim fanouškům jsme připravili energickou hudební nálož, kterou doprovodí úchvatná vizuální a světelná show. Během tří dnů v Dolních Vítkovicích si je bude moci užít až 15.000 návštěvníků, vše samozřejmě za dodržení bezpečnostních hygienických opatření,” uvádí ředitel festivalu Kamil Rudolf. Limitovaná edice největšího středoevropského hudebního festivalu nabídne ikonická zahraniční jména jako Zardonic, Camo & Krooked, Jade a MNDCSP, Klaudia Gawlas, David Penn nebo Fatima Hajji. Z Česka a Slovenska do Ostravy dorazí například DJ EKG, Forbidden Society, Lucca, Chris Sadler nebo Dominik Gehringer.

Fanoušci festivalu všechny interprety přehledně najdou na webu i ve festivalové aplikaci, kde si mohou vytvořit i svůj vlastní oblíbený line-up. Najdou zde také mapu areálu, navigaci a praktické festivalové informace. Dopravu v době konání festivalu podpoří ČSAD Vsetín, kteří vypraví několik speciálních spojů na odvoz fanoušků z festivalu.

“První letošní limitovanou edici našeho festivalu doplní ještě další dvě. Druhé “mini Beatsy” se budou konat 30. a 31. července, třetí pak 3. a 4. září. Na line-upech dalších dvou akcí intenzivně pracujeme a už teď můžeme našim fanouškům slíbit jména, která znají z globálních DJs žebříčků,” dodává marketingový ředitel festivalu Matyáš Ožana.

Vstupenky budou, s výjimkou pátečního dne, který je vyprodán, v prodeji i na místě akce!Zdroj: Tým B4L

Tina
(Martina )
čtvrtek 1. 7. 2021 19:00
, Martina . 2021. Beats for Love je zde! . Vychytané.cz. [Online] 1. 7. 2021. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13821. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-je-zde!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:28