Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TZ: Slovácké léto 2021 startuje už v pátek

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Už tento pátek, 2. července 2021, začíná 14. ročník desetidenního festivalu plného sportu, hudby a zábavy Slovácké léto 2021. Organizátoři dolaďují poslední detaily a těší se, že po náročném roce si návštěvníci užijí bohatý program, který pro ně připravili.
Přidat na Facebook
Šestnáct sportovních disciplín pro profesionály i sportovce, aktivity pro děti a především každý večer s oblíbenou kapelou. Slovácké léto se už roky drží osvědčeného modelu, který však každý rok něčím ozvláštní.

„Letos to například bude promítání fotbalového zápasu mezi Českem a Dánskem na mistrovství Evropy. To jsme si jednoduše nemohli nechat ujít, a tak budeme v sobotu 3. července od 18 hodin na Masarykově náměstí promítat čtvrtfinále na obří obrazovku. Vstup je volný,“ zve zakladatel festivalu Marek Pochylý.

Reflexy pokřtí nové CD

Většina placených koncertů kapel, jako jsou Iné Kafe, Mňága a Žďorp, Walda Gang nebo vystoupení písničkáře Pokáče, se odehraje na Kolejním nádvoří. Jednu výjimku ale organizátoři slibují.

„Ve středu 7. července pokřtí kapela Reflexy své nové CD Když za srdce tě chytím a tento koncert je naším dárkem všem fanouškům Reflexů i Slováckého léta. Odehraje se na Masarykově náměstí a zdarma,“ říká Marek Pochylý, který se stane hrdým kmotrem nového cédéčka.

Špičkový beach i zábava pro děti

Ve sváteční dny 5.–6. července se do Uherského Hradiště opět sjede „beachový výběr z hroznů“, tedy česká beachvolejbalová špička, aby odehrála turnaj Super Cup. Jejich výkony budou moct diváci zdarma obdivovat na Masarykově náměstí a Slovácké Slávii.

Stejně jako v minulých letech organizátoři nechali vyrobit trička s motivem Slováckého léta 2021. Ty mohou zájemci zakoupit při registracích na jednotlivé sporty nebo pak přímo v místě konání festivalu. Na správném třídění odpadu a zajištění pořádku se budou podílet Sběrné suroviny UH. V parku u obchodní akademie bude SVČ Klubko pořádat aktivity pro děti. Chybět nebude ani skákací hrad Sběrných surovin a na náměstí velký hrad od Chabi Production.

Benefice bude probíhat formou možnosti vstupu do Českého národního registru dárců dřeně a dražbou sportovních fotografií – výtěžek z nich poputuje na konto České olympijské nadace, která umožňuje sportovat dětem ze sociálně znevýhodněných rodin.

Hygienické podmínky se při festivalu budou řídit aktuálně platnými nařízeními.

Veškeré informace najdou zájemci na webu www.slovackeleto.cz

PR
Tina
(Martina )
středa 30. 6. 2021 08:00
, Martina . 2021. TZ: Slovácké léto 2021 startuje už v pátek . Vychytané.cz. [Online] 30. 6. 2021. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13820. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TZ:-Slovacke-leto-2021-startuje-uz-v-patek-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 21:03