Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tvůrci komedie Mstitel pouštějí do světa nový trailer

ČR - Oficiální trailer předznamenává blížící se premiéru filmové novinky Mstitel – komedie pro svobodné duše, která vstoupí do kin 1. července
Přidat na Facebook
Ve filmu režisérky a scenáristky Lucie Klein Svobody se objeví řada skvělých herců: Daniel Fischer, Jaroslav Dušek, Ivan Franěk, Milan Šteindler, Pavla Tomicová, Petr Čtvrtníček, Hana Vagnerová, Michal Dvořák junior, Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková, Petr Vydra, Zuzana Bydžovská, Luděk Sobota, Martin Sitta, František Ringo Čech, Miroslav Táborský a další.

Mnohé z aktérů ostatně zachycuje i trailer, včetně jednoho ze Mstitelů – Jaroslava Duška. „Je otázka, kde končí filmová role básníka Mouky a kde začíná Jaroslav Dušek. Jarda je naším duševním spojencem, otcem, bratrem a někdy i babičkou. Chceme mu postavit sochu a dát jí doprostřed Václavského náměstí hned oproti koni,“ podotkl ke společné práci producent a režisér Petr Klein Svoboda, který v tomto filmu působil jako kameraman. Neúspěšného tanečníka baletu si zahrál Ivan Franěk, charismatický muž s úspěšnou mezinárodní hereckou kariérou. „Ivan je uhrančivý génius. Je zosobněním mužnosti, která už téměř vyschla. Není divu, že neustále pendluje mezi Itálií a Francií, kde ho neustále obsazují tamní režiséři,“ dodal Petr Klein Svoboda.

Mstitel je nekorektní filmová komedie s vysokou hladinou podvratnosti a alkoholu. „Když nemůžeš, tak přilej," říká motto filmu, v němž se zkrachovalý herec rozhodne propít až k expedici na Mars, najít sám sebe, lásku, něco k pití a tlačítko START. A když ne to, tak se alespoň všemu pomstít, především šéfovi divadla, který ho vyhodil, a manželce, která ho hned poté vyhodila rovněž. Mstitel je ovšem přes veškerou šílenost také film o snech, o naději a o tom, že život je naprosto nevyzpytatelný. A i když máte pocit, že už hůř nemůže být, tak může.

Mstitel – synopse

Anton je, tedy býval, slavný divadelní herec, leč krutý život počal mu do cesty klásti proradné překážky. Například židli nebo díru, což si po čtrnácti pivech zkuste zdolat, vy kreténi. Když ho ředitel divadla vyhodí z práce a jeho manželka chce z bytu, vezme Anton osud do svých rukou. A začne chlastat ještě víc. Rozjede se taková plejáda fantastických zážitků, výtvarných skvostů a (ne)chtěných vtipů, že vám záchvaty smíchu možná už zůstanou a budete muset na smací odvykačku. Srandičky mají ovšem jeden háček – Antonova manželka se tomu vůbec nesměje. A opustí ho i s jeho synkem Tomáškem, tátovým největším obdivovatelem. Anton v zoufalství (a kocovině) synkovi nakecá, že se chystá na misi na Mars, proto je tohle období tak těžký. A těžký období to teda ještě bude, že i let do Vesmíru bude proti existenci na Zemi pohoda. Ovšem kdo jiný z nás, nebojácných Čechů, by měl dokázat cestu na Mars než Anton?

Zdroj: BONTONFILM
Tina
(Martina )
sobota 19. 6. 2021 08:00
, Martina . 2021. Tvůrci komedie Mstitel pouštějí do světa nový trailer. Vychytané.cz. [Online] 19. 6. 2021. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13818. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tvurci-komedie-Mstitel-pousteji-do-sveta-novy-trailer
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 01:08