Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Busfest nabídl hned dvě vystoupení

ZLÍN - Na konci dubna mohli zlínští obyvatelé zaregistrovat svůj typický žlutomodrý trolejbus, který brázdil ulicemi Zlína, několikrát zastavil, ale protentokrát si nemohl nikdo přistoupit. Tenhle koráb baťovských ulic vezl netypickou posádku – kapely, kamerový štáb, aparaturu a řidiče. Běžný den letošního Busfestu!
Přidat na Facebook
Tato jízda se uskutečnila v rámci již dvanáctého ročníku festivalu Busfest, jenž se tradičně odehrává v jedoucích trolejbusech Zlínské MHD. Nejstarší studentský projekt z dílny Fakulty multimediálních komunikací UTB se letos z důvodu přetrvávajících hygienických opatření musel obejít bez fyzické účasti diváků. To však nezastavilo rozjeté organizátory festivalu před jeho realizací.

Jako první se trolejbusem rozezněla čtyřčlenná kytarová smečka z Pardubic .themayrevolution. Formace, jež vznikla v roce 2017 odkazující svým stylem na kapely jako Boston Manor, přijela do Zlína s novým hitem there’s no herbs in the tea. Kapela vystřihla energetickou show, které scházel už jen dav skandujících fanoušků a fanynek v tradičně vyprodaných trolejbusech.

S dalším vystoupením pak navázaly elektronické beaty v podání elektro dua Bratři. Loňského objevu tuzemské taneční scény, se kterým se dvojčata Ondřej a Jiří Veselý probojovali až do finále evropské hudební soutěže Music Moves Europe Talent Awards. Duo za jízdy v trolejbuse předvedlo skvělé vystoupení, kterému nesměl chybět ani čerstvý singl Running z očekávané debutové desky.

Ti si ovšem živou ušlou show mohli vynahradit již od 4.6., kdy proběhla premiéra záznamu na youtubovém kanále Busfestu a po níž následovala livestream afterparty na sociálních sítích.

Takže pokud vám chybí nějaká ta “živá” hudba, tohle je to nejvíc covid-friendy řešení! Zavítejte i na web Busfestu, kde najde exkluzivní rozhovory s interprety.

Zdroj: Busfest
Tina
(Martina )
pátek 18. 6. 2021 08:00
, Martina . 2021. Busfest nabídl hned dvě vystoupení . Vychytané.cz. [Online] 18. 6. 2021. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13817. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Busfest-nabidl-hned-dve-vystoupeni-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 04:14