Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Big Thief se vrací do Prahy

PRAHA - Americká indiefolková skupina Big Thief v čele s charismatickou Adrianne Lenker svůj pražský koncert již jednou zrušila. Na své české fanoušky ale nezapomněli a v rámci svého prvního evropského turné zahrají v klubu MeetFactory. Koncert proběhne 12. února 2022.
Přidat na Facebook
Brooklynská folkrocková formace Big Thief vedená písničkářkou Adrianne Lenker před dvěma lety pořádně zahýbala indie scénou dvojicí desek U.F.O.F. a Two Hands. Jen málokteré kapele se za jeden rok povede vydat dvě úspěšné nahrávky, které obě zabodují ve výročních výběrech médií jako Pitchfork nebo The Guardian. Příběh protikladné dvojice desek se začal psát třicet mil západně od El Pasa mezi sady pekanových stromů nedaleko mexické hranice, kam se čtveřice hudebníků odebrala, aby odtržena od civilizace nahrála první a abstraktnější U.F.O.F.. Hned po jejím dokončení přišlo na řadu surovější dvojče Two Hands. Not, nejvýraznější skladbu z novější desky, zařadil do svého každoročního playlistu i Barack Obama.

Už ani nevíme, kolikrát jsme koncert The Neighbourhood odkládali – ale těšíme se na něj a nechceme o něj přijít. Uspořádat rozsáhlé evropské turné je pro americkou skupinu velikosti The NBHD kvůli mnoha přetrvávajícím otazníkům stále nemožné. Místo toho, aby kapela své fanoušky napínala do poslední chvíle, rozhodla se koncert ještě jednou přesunout, aby do Prahy přijela v té nejlepší formě a všichni si mohli užít bezpečný koncert v patřičné atmosféře. Nové datum koncertu The Neighbourhood je 9. října 2022.

Kvůli nejasnostem ohledně koncertování napříč Evropou svůj koncert přesouvá i francouzský producent Kid Francescoli, který v Café V Lese vystoupí 6. května 2022.

Zdroj: Fource
Tina
(Martina )
sobota 12. 6. 2021 08:00
, Martina . 2021. Big Thief se vrací do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 12. 6. 2021. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13811. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Big-Thief-se-vraci-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 00:19