Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na koncertě Víno a Jazz zazpívá v Uh. Hradišti i Bára Basiková

ČR - V plném proudu jsou přípravy na 22. ročník CZ&SK HELLO JAZZ WEEKENDU. K tradičním pořadatelům z Uherského Hradiště a Kyjova se letos přidává i Hodonín, který bude hostit jeden ze tří různých koncertů s názvem Víno a Jazz.
Přidat na Facebook


Festival zahájí ve čtvrtek hradišťský koncert Víno a Jazz, na kterém se v doprovodu zlínského F dur jazzbandu představí i Bára Basiková. V pátek se projekt Víno a Jazz přesune do Hodonína a Kyjova, zatímco v Hradišti se po dvou letech na hlavní festivalové scéně objeví Peter Lipa s jeho dokonale fungujícím bandem.

Naopak zcela novou tváří na festivalových jevištích budou ostravští Point of few, kteří dodají energii a multižánrový přesah. Kapela 2 Towers Hulu Jazz složená z muzikantů z různých částí Čech a Moravy obstará hlavně jazzovou klasiku a swing. No a překvapením pro diváky i pořadatele bude letošní sestava Jiné Trio.

Program festivalu zahrnuje celkem 8 produkcí ve čtyřech městech (Uh. Hradiště, Kyjov, Zlín a Hodonín). Uskuteční se dva hlavní koncerty, tři koncerty v režimu „Víno a jazz“, jedno jammování, jedna odpolední svačinka a jedna tradiční jazzová snídaně.

Cena vstupenek na hlavní koncert je v předprodeji 250 Kč a na místě 300 Kč. Na koncerty Víno a Jazz je v předprodeji 200 Kč a na místě 250 Kč. Ostatní doprovodné akce budou přístupné bez vstupného. Předprodej bude zahájen v pondělí 14. června v MIC v Uh. Hradišti a Kyjov.

Více na www.jazzweekend.cz

Zdroj: J.D.Production, s.r.o.
Tina
(Martina )
neděle 6. 6. 2021 08:00
, Martina . 2021. Na koncertě Víno a Jazz zazpívá v Uh. Hradišti i Bára Basiková. Vychytané.cz. [Online] 6. 6. 2021. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13808. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-koncerte-Vino-a-Jazz-zazpiva-v-Uh.-Hradisti-i-Bara-Basikova
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 21:19