Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Komedie Matky míří do kin

ČR - Nová česká komedie Matky si na svoji premiéru počkala déle než půl roku. Z původního listopadového termínu se přesouvá na letošní léto a do českých a slovenských kin vstoupí jako jeden z prvních českých premiérových snímků 24. června. Příběhy čtveřice kamarádek, které ztvárnily Hana Vagnerová, Petra Hřebíčková, Sandra Nováková a Gabriela Marcinková, se tak na plátna dostávají téměř po roce od loňského natáčení.
Přidat na Facebook
Ve filmu jsou čtyři hlavní hrdinky maminkami dohromady pěti dětí. Ve skutečnosti na herečky v tu dobu doma čekali čtyři vlastní potomci. Než se však přes covidové období snímek dostal do kin, věci se změnily, a Petra Hřebíčková s Gabrielou Marcinkovou se do premiéry postaraly o další dva přírůstky. Slovenská herečka porodila na konci března svého druhého syna Jakuba, Petru Hřebíčkovou čeká porod třetího dítěte v nejbližších týdnech. Poměrně čerstvou maminkou je i zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová, která nazpívala ústřední song filmu s názvem Matky. Dámské obsazení filmu doplňují herečky Alena Mihulová, Zuzana Mauréry, Anna Polívková nebo Elizaveta Maximová.

To mužští hrdinové zatím počty potomků nezvyšují a do premiéry tak u herců zřejmě zůstane „všechno při starém“. V hlavních mužských rolích se ve filmu objeví Jakub Prachař, Jiří Langmajer, Štěpán Benoni, Václav Neužil a Vladimír Polívka, ve vedlejších pak například Viktor Preiss, Ondřej Pavelka, Jan Dolanský či Filip Rajmont.

Snímek Matky byl natočen loni v létě za přísných covidových opatření. Po téměř roce se tak dostává do kin snad už v mírnějším režimu. Produkuje jej společnost Up&Up production Moniky a Jana Schwarczových, distributorem je společnost Bontonfilm.

„Držíme palce nejen Matkám, ale i všem ostatním filmům, které se rozhodly vstoupit do kin po tak dlouhé pauze právě v tomto období. Věříme, že návštěva kina všem chybí, stejně jako nám, že filmy znovu přilákají své diváky, a že se všichni před plátny zase potkáme,“ svěřila se producentka snímku Monika Schwarcz. „A mé osobní přání je, aby Matky dělaly radost a dopřály hodinu a půl odpočinku a zábavy každé mamince, která si se svými dětmi poslední rok užila se vším všudy. Jste hrdinky!“ dodala.

Synopse:

Čtyři nejlepší kamarádky jsou sebevědomé, chytré, užívají si, probírají spolu chlapy, vztahy a sex. K tomu se ale taky starají o děti, nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Sára (Hana Vagnerová) má hezký zadek, a tak ho začala fotit a žít ve světě sociálních sítí. Hedvika (Petra Hřebíčková) žije tak trochu ve zlaté kleci, její manžel workoholik (Jiří Langmajer) moc doma není, a tak není divu, že ji okouzlí mladý zpěvák David (Vladimír Polívka). Zuzana (Sandra Nováková) je po rozchodu s Kamilem (Václav Neužil) bez peněz, prostě upracovaná a uhoněná matka dvou dětí. Zato Eliška (Gabriela Marcinková) má skvělého kluka (Štěpán Benoni), nesnesitelné rodiče, je těhotná a je jí špatně úplně ze všeho. Ale hlavně mají jedna druhou…
Tina
(Martina )
úterý 1. 6. 2021 10:00
, Martina . 2021. Komedie Matky míří do kin . Vychytané.cz. [Online] 1. 6. 2021. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13806. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Komedie-Matky-miri-do-kin-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 01:12