Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ZLÍN FILM FESTIVAL ČTVRTÝ DEN NABÍZÍ BESEDU O BATMANOVI

ZLÍN - I v pondělí zlínský festival pokračuje ve svém online programu. Ke zhlédnutí na webu jsou nejen nově uvedené filmy, ale i snímky z předchozích dní. Besedovat se bude o komiksovém Batmanovi. Workshopy nabídnou program školám i veřejnosti. Navštívit je možné virtuální galerii na náměstí Míru i dvě výstavy ve Zlatém jablku.
Přidat na Facebook
ONLINE festivalový program je dostupný na webu Zlín Film Festivalu až do úterý 1. 6. 2021, 23:59 hodin. Program označený jako "Premiéra" je dostupný od uvedeného data do konce festivalu. ONLINE program je dostupný pouze na území České republiky.

Z PROGRAMU ČTVRTÉHO DNE FESTIVALU DOPORUČUJEME

ONLINE NA WEBU FESTIVALU:

Fantastická výměna (Francie, 2018) – vtipný a dobrodružný film, který pracuje s tématem cestování v čase. Premiéra v 10:00 hodin.

Hlas našich předků (Kanada, 2019) - příběh o přátelství, lásce a identitě přibližuje nesnadný proces kulturní asimilace inuitské komunity žijící ve východní části Kanady. Premiéra v 17:00 hodin.

Batman: cesta k Temnému rytíři - jedna z největších komiksových postav a jeho filmové a televizní adaptace v besedě s komiksovým recenzentem a publicistou Ondřejem Králem. Živě z festivalového studia od 19:00 hodin. Lze se zapojit a pokládat dotaz do chatu.

Lunapark filmových vynálezů – živě streamovaný filmový workshop pro školy. Premiéra v 9:00 hodin zde. Film a literatura – živě streamovaný workshop pro děti i dospělé. Premiéra ve 13:00.

Aanimuj! – 10 propracovaných online workshopů, které děti provedou světem animace. Zhlédnout zde. Děti se mohou například naučit, jak přidat do videa zvuk.

Virtuální prohlídka festivalu - interaktivní virtuální prohlídka jednotlivých festivalových zón plná nečekaných překvapení a zábavy. Navštivte zde. Součástí je soutěžní kvíz o vstupenky na online projekce.

NA NÁMĚSTÍ MÍRU:

Virtuální galerie - ohlédnutí za uplynulým 60. ročníkem Zlín Film Festivalu. Galerii na náměstí Míru poznáte podle velké vstupní brány s AR ikonou. Vstoupíte do ní za pomocí mobilní aplikace AR ZFF. Výstava potrvá do 1. června.

24. Salon filmových klapek a Radost tvořit, OZC Zlaté jablko, od 8:00 do 21:00 hodin – výstavy potrvají do 9. června.

DALŠÍ ONLINE FILMOVÉ PROJEKCE:

Pásma animovaných film pro nejmenší

Žížaláci a jiné animáčky – jedinečné a ve světě velmi úspěšné snímky zlínských studentů animace.

Hvězdička a jiné animáčky - pásmo soutěžních animací pro děti z 60. Zlín Film Festivalu.

Zlínský pes - 4+4 snímky reprezentující malou část soutěžní sekce studentských filmů Zlínský pes pro rok 2021. Zhlédnout zde.

Další filmy najdete na webu festivalu.

Knižní okénko – pořady z produkce ČT:D v duchu tématu festivalu „Literatura ve filmu“. Zhlédnout zde. Na programu je například cyklus Hvězdičky s příběhy českých spisovatelů.

ONLINE DOPROVODNÝ PROGRAM:

Rozhovory s filmovými hvězdami, které navštívily minulé ročníky ZFF: Stana Katic, Pelle Hvenegaard, Eleanor Worthington-Cox, Jordanne Jones a další.

Více na www.zlinfest.cz

Zdroj: Ing. Kateřina Martykánová
Tina
(Martina )
neděle 30. 5. 2021 21:00
, Martina . 2021. ZLÍN FILM FESTIVAL ČTVRTÝ DEN NABÍZÍ BESEDU O BATMANOVI. Vychytané.cz. [Online] 30. 5. 2021. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13803. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ZLÍN-FILM-FESTIVAL-CTVRTÝ-DEN-NABÍZÍ-BESEDU-O-BATMANOVI
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 03:02