Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Desku Bena & Matea pokřtila zpěvačka Lucie Bílá

PRAHA - Sympatická pěvecká dvojice Ben & Mateo si nemohla přát lepší kmotru pro své debutové album! Jejich první cédéčko Až ke hvězdám pokřtila ikona české popmusic Lucie Bílá.
Přidat na Facebook
V nově zrekonstruovaném foyer Divadla Lucie Bílé nedaleko Karlova mostu těmto miláčkům českých teenagerek vysekla poklonu a udělila jim cenné rady.

„Vzpomínám si na své první album. Ani jsem nevěděla, že vyšlo, koupila jsem si ho sama a pak jsem prosila, aby ho stáhli, protože na titulní fotce jsem vypadala hrozně,“ vyprávěla se smíchem Lucie Bílá. Tehdy jí prý zkušenější radili, ať je v klidu, že se z tohoto zážitku jednou stane nostalgická vzpomínka, což sama později uznala. Oba zpěváci si Lucii Bílou okamžitě získali svou pozitivní energií a obdarovala je ručně vyrobenými náramky, ze kterých jsou nadšení.

A také klukům udělila velmi cenné rady, třeba že si mají vážit i lidí, kteří jim budou házet klacky pod nohy. I oni jsou podle zpěvačky na cestě ke hvězdám důležití, i když je to leckdy nepříjemné.

A pak už nastala chvíle, na kterou se kluci tolik těšili. Lucie Bílá pokřtila jejich album Až ke hvězdám nealkoholickým šampaňským. „Opravdu v tom není alkohol?“ ujišťoval se ještě čtrnáctiletý Ben, než se napil a jeho zodpovědnost si vyžádala spontánní smích. Partner křtu, stavební společnost Kis Kis Fortuna, navíc přišel s dalším překvápkem – daroval dvojici obří dort s fotkou miláčků českých puberťaček.Celou akci nemohl moderovat nikdo jiný, než ten, kdo si prošel slávou, která teď kluky dost možná také čeká - bývalý člen fenomenálních Lunetiků Aleš Lehký. „Kluci, jste připraveni, že vám holky budou stanovat před domem? Já to tak totiž tehdy opravdu měl. I když dnes je jiná doba, za námi musely jezdit do Litvínova, k vám mohou prostřednictvím sociálních sítí,“ podělil se o zkušenosti s fanynkami současný moderátor oblíbené Snídaně s Novou.

Album Až ke hvězdám, které Ben s Mateem vydali po necelém roce svého působení na scéně, je opravdu natřískané hity. A není divu! Podíleli se na něm totiž profíci ve svém oboru.

Kluci si ke spolupráci vybrali tým s bohatými zkušenostmi. Produkce ústřední písničky Až ke hvězdám se zhostil Filip Lépeš, který produkoval klipy ikonám jako je třeba Rytmus, Tereza

Kerndlová, David Koller, Majk Spirit, nebo Marek Ztracený, hudbu k němu složili Jary Tauber a Ondřej Žatkuliak, který zase spolupracuje s kapelami Kryštof, Mirai či zpěvačkou Olgou Lounovou a spolu s dalšími songy ho otextoval Jakub Abdeslam. Poslední singl Swipe up měl po hudební stránce v režii vnuk kultovního frontmana kapely Olympic Petr Janda nejmladší, jejím duchovním otcem je Pjay, jeden z top influencerů u nás!

Ben & Mateo ani po vydání debutu nepolevují a pilně trénují na vysněné koncertní turné, na které se vydají po prázdninách. Slibují, že to bude pořádná jízda, na kterou v sedmi velkých českých a moravských městech - Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci a Pardubicích určitě jen tak nezapomenou!

A i když mají desku na světě, pracují kluci i dál na nových písničkách. Dvě v současnosti připravují v produkci Tomiho Popoviče, bývalého spolupracovníka Backstreet Boys nebo Dary Rolins.

Foto: Patrik Černoch
Tina
(Martina )
pátek 28. 5. 2021 10:30
, Martina . 2021. Desku Bena & Matea pokřtila zpěvačka Lucie Bílá . Vychytané.cz. [Online] 28. 5. 2021. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13799. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Desku-Bena-&-Matea-pokrtila-zpevacka-Lucie-Bila-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:58