Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vítání prváků proběhne ve Velkém kině!

Co jedna, do konce hned tři taneční stage vyrostou v prostorách Velkého kina ve Zlíně. Vše má jeden cíl, uvítat studenty prvních ročníků UTB. Těšit se můžete na DJs Orbitha, Marcuse Coopera, Sayka, Lion Dee a mnoho dalších DJs..
Přidat na Facebook
Pro hlavní večerní program, jsou pro váš připraveny dvě taneční stage. Na Pushkin Electro House Stage se představí tito DJs: Dj Orbith, Dj Marcus Cooper, Dj Michal Pešina, Majkl DjNa Semtex DnB Stage se pro změnu představí DJ Sayko, DJ Lion Dee (SK), Dj Deamon, Dj Bear.

Soutěžilo se o 10 vstupů na taneční stage do Velkého kina, kde jsou pro vás připraveny dvě taneční stage. Puschkin electro house stage s Djs Orbith, Marcus Cooper, Michal Pešina, Majkl a Semtex DnB stage s DJs Sayko, Lion Dee (SK), Bear, Deamon.. . Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Aby toho nebylo málo, je pro vás připravena odpočinková zóna poněkud z netradičního nábytku. Má to ovšem jeden háček, v celém objektu se NESMÍ KOUŘIT , takže prosíme o dodržování pravidel. Pro kuřáky bude venku zřízena SMOKE ZONE, kde si mohou v klidu zapálit a pak se vrátit do areálu. Kdo poruší zákaz, bude neprodleně z kina vykázán a bude mu odebráno vstupné na všechny stage a kluby vyhrazené pro Vítání prváků UTB 2008.

Pro nedočkavce bude již od poledních hodin připravena venkovní Warm Up Stage, kde vás rádi pohostíme nějakým tekutým občerstvením a představíme produkci mladých začínajících umělců.. Ve večerních hodinách, se venkovní stage změní pro prostor vyhranění pro kuřáky = SMOKE ZONE.Všechny tyhle výše vypsané zážitky jsou v ceně jen jednoho vstupnýho, a aby toho nebylo málo, přihazuje Studentká Unie, která akci pořádá, i kopu soutěží o letenky a další překvapení v hodnotě více než 20 000 korun. No a to už je pořádná pecka!

Takže nezapomeňte. 14. 10. 2008 ve 20 hodin. Pět klubů, šest stagí, jedna párty. Vítání prváků 2008.


majkl
(Michal Gaja)
pondělí 13. 10. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Vítání prváků proběhne ve Velkém kině!. Vychytané.cz. [Online] 13. 10. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1379. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vitani-prvaku-probehne-ve-Velkem-kine!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.129s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 22:34