Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Slovácké léto 2021 bude

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Čtrnáctý ročník sportovně-kulturního festivalu pro každého Slovácké léto proběhne v termínu 2.-11. července 2021. Organizátoři se víc než kdy jindy těší, že po období chudém na kulturu i sport svým fanouškům budou moct opět nabídnout pestrý desetidenní program na několika místech Uherského Hradiště. S ohledem na aktuální situaci nakonec zvolili komornější variantu festivalu.
Přidat na Facebook
Koncerty, sport, akce pro děti i doprovodný program. To vše bude i letos součástí 14. ročníku Slováckého léta, které vždy na začátku prázdnin rozhýbe a roztančí srdce Slovácka. Po loňském roce, kdy se kulturní i sportovní akce festivalu konaly převážně na fotbalovém stadionu, se vrací do centra města.

Sport na náměstí

„Sportovní část Slováckého léta se bude opět odehrávat na Masarykově náměstí v beach aréně, takže o atmosféru sportovních utkání přímo v historickém srdci města letos naši fanoušci nepřijdou,“ prozrazuje potěšující zprávu hlavní organizátor Slováckého léta Marek Pochylý. „Proběhnou zde tradiční turnaje v plážové házené, plážový fotbal, petanque a plážový volejbal. Beachvolejbal bude zastoupeny tradičně nejvíc. Plánujeme otevřený turnaj mužů, žen a mixu pro profíky i amatéry; prestižní profesionální turnaj mužů a žen Super Cup proběhne ve sváteční dny 5.-6. července,“ láká na beachvolejbalovou špičku Marek Pochylý s tím, že budou organizátoři stejně jako v minulých letech usilovat o televizní přenos finálových utkání Super Cupu na ČT Sport.

První sobota pak bude tradičně patřit běhu, druhá cyklistům v rámci oblíbené akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska. Další turnaje a sportovní akce budou organizátoři postupně zveřejňovat. Registrace na sporty bude spuštěna nejpozději 1. června.

Kultura na Kolejním, náměstí s otazníkem

Po dohodě s vedením města Uherské Hradiště budou organizátoři kulturní program Slováckého léta směřovat na Kolejní nádvoří. „Tam získá zázemí placená zóna. Proběhnou tam tematické večery, divadelní představení a koncerty populárních kapel. Jakých, to se brzy dozvíte,“ slibuje Marek Pochylý.

Podle aktuální epidemické situace vyroste kulturní zóna s neplaceným programem buď na nádvoří Reduty, nebo přímo na Masarykově náměstí. „Kromě vystoupení regionálních kapel

tam diváci budou moct zdarma sledovat přenos programu z Jezuitské koleje,“ slibuje novinku v podobě LED obrazovky Marek Pochylý.

Organizátoři nezapomínají ani na benefici, která je nedílnou součástí festivalu už 13 let. Opět dojde na dražbu exkluzivních sportovních fotografií, kdy výtěžek poputuje České olympijské nadaci. Návštěvníci i účastníci Slováckého léta budou mít opět možnost zapsat se do Českého národního registru dárců dřeně.

Veškeré informace budou postupně zveřejňovány na webu www.slovackeleto.cz

Zdroj: Petra Kučerová
Tina
(Martina )
pondělí 24. 5. 2021 11:00
, Martina . 2021. Slovácké léto 2021 bude . Vychytané.cz. [Online] 24. 5. 2021. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13788. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovacke-leto-2021-bude-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:47