Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SUNFLOWER CARAVAN

WORLD - Rockové trio Sunflower Carvan přichystalo nový singl s názvem Wonder Why. Novinka je poslední ochutnávkou před červnovým vydáním celého alba. Pro poprockové Sunfower Caravan to bude třetí řadová deska, navíc po bezmála jedenáctileté odmlce. Píseň Wonder Why a zveřejněné lyric video má ten správný "feeling" a je skvělým navnazením fanoušků pro poslech červnové desky nazvané Corners.
Přidat na Facebook
Sunflower Caravan začali avizovat vydání nové desky ještě před covidovou stopkou. První singl Kind of Happy vyšel v lednu 2020, následovaly další dva singly (Alright a The Business (Will Carry on as Usual)) a začalo být jasné, že současná situace, spojená se stopkou všech živých koncertů, vydání alba nepřeje. Proto kapela připravila ještě jeden singl, který i tentokrát reprezentuje "rockovější" polohu soundu kapely. "Jsou skladby, které vzniknou z nečekaného impulsu, který se dostaví pár vteřin před samotným skládáním hudby," říká frontman skupiny, zpěvák a klávesista Andy. "Právě tak to bylo u Wonder Why. V televizi běžela reklama na nějaký parfém, pamatuji si, že byla v černobílé barvě, a hudební podkres obstarával přehnaně zkreslený kytarový riff. V tu chvíli přišel ten impuls: Běžel jsem k pianu s tím, že něco určitě mám, a první věc co jsem zahrál byl celý riff písně Wonder Why. Naštěstí úplně jiný než v té reklamě co jsem viděl."zdroj: Indies
Tina
(Martina )
pondělí 24. 5. 2021 08:00
, Martina . 2021. SUNFLOWER CARAVAN. Vychytané.cz. [Online] 24. 5. 2021. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13786. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SUNFLOWER-CARAVAN
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 18:18