Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VOXEL A LÁSKA spolu letí na dovolenou a berou i fanoušky!

TENERIFE - V pátek 21.5. z pražského letiště Václava Havla odlétají písničkáři Voxel a Láska na týdenní dovolenou na ostrov Tenerife a berou s sebou i své fanoušky. S více jak dvaceti lidmi budou sdílet letadlo, hotelový resort, ale také spousty zážitků.
Přidat na Facebook
Kytary po ruce jsou samozřejmostí obou interpretů, a tak o hudbu a veselí nebude nouze. Posluchači tak budou moci slyšet Lásku i Voxela téměř po roce covidové pauzy zase na živo.

„Čekání na živé koncerty bylo dlouhé a hodně jsem se těšil na ten první...ale to, že ten koncert bude na Tenerife a ještě k tomu s Voxelem, to by mě vážně nenapadlo!! Lepší start koncertní sezony si neumím představit a jsem za to strašné rád!!" uvedl Láska

„Když jsme dali tuhle unikátní akci do kupy, netušil jsem, že se to povede. A teď vyrážíme! Někdo s kytarou, někdo s rodinou, někdo singl. Myslím, že když budeme pak večer s Vaškem zpívat všichni na pláži, budeme ti nejšťastnější čeští muzikanti v zahraničí! Nemůžu se dočkat, protože tohle člověk asi jinde a jindy nezažije“ dodává Voxel

Ve čtvrtek 27.5. pak bude zakončen pobyt rozlučkovým koncertem v místním beach Clubu, české interprety si tak mohou užít i místní obyvatelé, nebo jiní turisté. To vše na pláži a za šumu Atlantského oceánu.

Průběh společné cesty můžete sledovat na instagramových, nebo facebookových profilech obou muzikantů.

Zdroj: Martina Jablanovská
Tina
(Martina )
úterý 18. 5. 2021 18:30
, Martina . 2021. VOXEL A LÁSKA spolu letí na dovolenou a berou i fanoušky! . Vychytané.cz. [Online] 18. 5. 2021. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13782. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VOXEL-A-LÁSKA-spolu-leti-na-dovolenou-a-berou-i-fanousky!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 10:32