Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Červnové turné Michala Hrůzy a jeho hostů Symphonica se přesouvá

ČR - Michal Hrůza a za pořadatele Bon Art Music a Agentura Petřinová se s oh-ledem na blížící se termíny tří mimořádných koncertů a přetrvávající ne-jistotu kolem podmínek pro pořádání kulturních akcí rozhodli celé turné Michal Hrůza SYMPHONICA Tour přesunout na červen 2022.
Přidat na Facebook
Podrobnosti vysvětlují v následujícím vzkazu všem příznivcům a zároveň zveřejňují nové termíny. Místa konání koncertů se nemění.

„Vážení a milí, tento vzkaz se nám nepíše vůbec lehce a do poslední chvíle jsme doufali, že ho nebudeme muset psát vůbec. Jde o to, že námi avizovaný červnový projekt Michal Hrůza SYMPHONICA Tour musíme odložit na rok 2022. Okolnosti, které nás k tomuto kroku vedou, jsou spojeny především se situací kolem pande-mie covid-19 a nejasnými vládními opatřeními, s nimiž se potýkáme. Do současné chvíle nám žádné ministerstvo, hygiena ani žádný jiný zodpovědný orgán nedoká-zali říct, za jakých podmínek a s jakými opatřeními bude možné koncerty zrealizo-vat. Vše jsou jen spekulace probíhající v médiích, na které se nemůžeme spoleh-nout.

Všechny tři koncerty jsme plánovali tak, aby pro diváky byly opravdu intenzivním zážitkem. Nevšední hudební zážitek měl být propojený s prohlídkou vnitřních pro-stor, příjemnou atmosférou se sklenkou vína, zážitkovým cateringem atd. Na pó-diu se v jeden moment setká Kapela Hrůzy, orchestr a dětský sbor, což čítá do-hromady okolo stovky osob. Na celý projekt je zkrátka navázáno příliš mnoho lidí.

Velmi si vážíme podpory některých z vás. Opravdu jsme moc věřili a doufali, že se s vámi v červnu setkáme a nabídneme nálož hudby. Jsme nedočkaví a smutní, ale jak se říká, ´kdo si počká, ten se dočká´. Budeme se držet tohoto hesla s nadějí, že příští rok vám to všechno předvedeme v plné parádě.

Pro ty, kteří mají zakoupené vstupenky – všechny zůstávají v platnosti i pro rok 2022. Pokud byste již zakoupené vstupenky chtěli vracet, ať už z jakéhokoliv dů-vodu, máte možnost prostřednictvím předprodejní sítě Ticketlive. Vstupné vám bude vráceno v plné výši. Děkujeme za pochopení.“

Nové termíny – Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, Bon Art Pops Orchestra, Kühnův dětský sbor – turné SYMPHONICA

9. 6. 2022 – Zahrada Trojského zámku v Praze

17. 6. 2022 – Zámek Kačina

24. 6. 2022 – Hrad Špilberk v Brně

Zdroj: 2media
Tina
(Martina )
sobota 15. 5. 2021 08:00
, Martina . 2021. Červnové turné Michala Hrůzy a jeho hostů Symphonica se přesouvá . Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2021. [Citace: 23. 6. 2021.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13780. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cervnove-turne-Michala-Hruzy-a-jeho-hostu-Symphonica-se-presouva-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2021
Vaše IP: 34.239.170.169
Serverový čas: středa 23. června 2021 12:51